Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

pubik degil onun adi kuku cnm biz oyle dioz

Gaz da mı gebelik belirtisi bak onu bilmiodum gaz çok var bu aralar bende ondan mi acep :))) zorla hamiş yapcam kendimi :))) senin ne kadar var bata canm
Evet canim gecen ay arkadasim gazdan oluyorum bitiyorum diyodu dokunucak bisey yemiyorum diyip durdu bizde dalga geciyoduk bibaktik gebeeee birde oda cok kasindi gece uykudan kalkiyodu.iste her vucudun tepkisi farkli oluyor sanirim..5 koca gunum var daaa

Hayirlisi olsun canım bi aşılama yaptirsana hiç yaptrdn mi ben film cektirdim ama hamile kalmdm ) belki sen kalırsın canım

Evet canım bazı insanlar da hiç belirti bile olmuyormus. Biz çok istediğimizden her belirtiyi hamilelik sanıyoruz öyle olsun istiyoruz çünkü. Az kalmis canım seninde inşallah hamilesindir

Hayirlisi olsun canım bi aşılama yaptirsana hiç yaptrdn mi ben film cektirdim ama hamile kalmdm ) belki sen kalırsın canım
Hayir canim asilama yaptirmadim.bu ay birsey olmazsa gidicem dr baslasin artik sirasiyla islemlere..birde yaptirmadim ama cevremde gordumki asilamayla cok tutturulmuyo 3 kere yapip tup e yonlendiriyolar arkadasim 2 sene bunla oyalandi bir digeride oyle. bize sanki ozel drun kazanc oyalamasi gibi geliyo.ayy bildigin ustume alinmisim soruyu :)))

Mervecim cok gecmis olsun cnm. Sagligina dikkat et

Merhaba kizlar nasilsiniz... 3 haftadir falan girmiyordum foruma.. ozledim sizleri geldim :)) nasilsiniz , cok geriye gidip bakamadm kimler hamis kimler degil tam da bilmiylrum son gelismeleri. Ama yeni arkadaslar gelmis sanirim benden sonra onlara da hosgeldiniz ve merhaba diyorummm..

Kizlarrr izmirli olan varmi aramizda ben bir dr devam ediyorum ama farkli bir doktora daha gitmek istiyorum.her hekimin dusuncesi farkliya bunuda denemek istiyorum

Kizlarrr izmirli olan varmi aramizda ben bir dr devam ediyorum ama farkli bir doktora daha gitmek istiyorum.her hekimin dusuncesi farkliya bunuda denemek istiyorum
Canim ben net üzerinden bir dr takip ediyorum merak ettiğim soruları güzelce cevap veriyor ve bilgili baya izmirde olsam ona giderim diyordum kendimce tavsiye ederim tabi sen bilirsin özel dr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…