Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

iyi akşamlar kizlarrr :)) benimde psikolojiklerim başladi mide bulantisi bol gaz :)) gogus sizlamasi üşüme :)) ayy bisey geldik aklima her gebelik farkli belirti gosterirmis ama belki yasayan vardir pubik bölgesi gebe kaldigimda cok agrimisti sanki darbe yemiste agriyo gibiydi aklinizda bulunsun.pubik(bizim seyyy :)))
pubik degil onun adi kuku cnm biz oyle dioz :KK70:

Gaz da mı gebelik belirtisi bak onu bilmiodum gaz çok var bu aralar bende ondan mi acep :))) zorla hamiş yapcam kendimi :))) senin ne kadar var bata canm
Evet canim gecen ay arkadasim gazdan oluyorum bitiyorum diyodu dokunucak bisey yemiyorum diyip durdu bizde dalga geciyoduk bibaktik gebeeee :KK66: birde oda cok kasindi gece uykudan kalkiyodu.iste her vucudun tepkisi farkli oluyor sanirim..5 koca gunum var daaa

nasıl aynı saat aynı damla hiç bişycik anlamadım :KK12:
Bunlar 11 ve 12 gunku ovulasyon testlerim
20151218_193640.jpg

Evet canım psikolojik olabilir. Bende bir sorun yok canım esimde de bir sorun yok bir senelik evliyiz ilk aylar korunduk sonra istedik ama olmadı. Stres gerçekten çok etkiliyor. Bütün testler yapıldı kaç defa muayene de oldum ama bi sorun yok. Bu arada kızlar rahim filmi çektiren var mı aranızda. Doktorum bana öyle bişey söylemedi ama rahim filmi çektirdikten sonra hamile kalan çok olmuş.
Hayirlisi olsun canım bi aşılama yaptirsana hiç yaptrdn mi ben film cektirdim ama hamile kalmdm :KK66:) belki sen kalırsın canım

Evet canim gecen ay arkadasim gazdan oluyorum bitiyorum diyodu dokunucak bisey yemiyorum diyip durdu bizde dalga geciyoduk bibaktik gebeeee :KK66: birde oda cok kasindi gece uykudan kalkiyodu.iste her vucudun tepkisi farkli oluyor sanirim..5 koca gunum var daaa

Evet canım bazı insanlar da hiç belirti bile olmuyormus. Biz çok istediğimizden her belirtiyi hamilelik sanıyoruz öyle olsun istiyoruz çünkü. Az kalmis canım seninde inşallah hamilesindir

Hayirlisi olsun canım bi aşılama yaptirsana hiç yaptrdn mi ben film cektirdim ama hamile kalmdm :KK66:) belki sen kalırsın canım
Hayir canim asilama yaptirmadim.bu ay birsey olmazsa gidicem dr baslasin artik sirasiyla islemlere..birde yaptirmadim ama cevremde gordumki asilamayla cok tutturulmuyo 3 kere yapip tup e yonlendiriyolar arkadasim 2 sene bunla oyalandi bir digeride oyle. bize sanki ozel drun kazanc oyalamasi gibi geliyo.ayy bildigin ustume alinmisim soruyu :)))

Kızlar kaç gündür hastane işleriyle uğraşıyorum bugün öğlen bebgim in kalp atım ini duycaktim ama sabah kanamam oldu acil bi şekilde dojtora gttim hemen kürtaj olmam gerektiğini soledi ler düşmüş kalbi atıyorum dediler inanmadim hemen kendi doktorumu aradım gittiğim doktor benim doktorum la görüştü ve bebgim düşmüş ameliyattan yeni çıktım çok kötüyüm sevindim kursagimda kaldi allahım isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin
Mervecim cok gecmis olsun cnm. Sagligina dikkat et

Merhaba kizlar nasilsiniz... 3 haftadir falan girmiyordum foruma.. ozledim sizleri geldim :)) nasilsiniz , cok geriye gidip bakamadm kimler hamis kimler degil tam da bilmiylrum son gelismeleri. Ama yeni arkadaslar gelmis sanirim benden sonra onlara da hosgeldiniz ve merhaba diyorummm..

Kizlarrr izmirli olan varmi aramizda ben bir dr devam ediyorum ama farkli bir doktora daha gitmek istiyorum.her hekimin dusuncesi farkliya bunuda denemek istiyorum

Kizlarrr izmirli olan varmi aramizda ben bir dr devam ediyorum ama farkli bir doktora daha gitmek istiyorum.her hekimin dusuncesi farkliya bunuda denemek istiyorum
Canim ben net üzerinden bir dr takip ediyorum merak ettiğim soruları güzelce cevap veriyor ve bilgili baya izmirde olsam ona giderim diyordum kendimce tavsiye ederim tabi sen bilirsin özel dr

X