Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Sabah bakarım olmadıysam çişimi yapmadan Bi koşu eczaneye giderim :)) inan hiç bişe yok ama şu Ateş olayı kafamı karıştırıyor hamile olanların hep 37 lerde olurmuş benim 36,3
Canim ates illa 37 olcak degil.senin normal vucut sicakliginin bi tik ustu.benim 35.5 yumurtlama ve gebelikte 36 kusurdu.bunun gibi..

Senin belirtiler ne durumda canim? Kendimden cok seni bekliyorum :) daha heyecanliyim senin icin insallah kavusursun bebisine

Ay canım benim çok sagol. Valla bende hep psikolojik belirtiler oluyor her ay mide bulantısı mutlaka oluyor ama bu ay bir defa oldu. Bende en belirgin belirti uykusuzluk halsizlik bir de çok sık acikiyorum. Bunlar daha önce hiç başıma gelen şeyler değil. Bakalım kendimi kaptırmak istemiyorum çok üzülüyorum çünkü geçen ay 8 gün geciktim sonuç negatif olunca Ağlamak tan perişan oldum. Çok çok istiyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah. Bir de birseyi çok istersen olmazmis derler ya artık en iyisini Rabbim bilir.bu da bizim sınavımiz herhalde.millet ilk geceden hamile kalıyor sasiyorum ya.bir arkadaşım ilk deneme sinde hamile kalmış kız in tek tüpü yokmuş bile hamile kaldıktan sonra öğrenmiş doktor şaşırmış sen nasıl hamile kaldn diye. Biz de bir sorun yok ama olmuyor :KK43:(( Ayyy ne çok yazdım kız. Ama içimi döktüm iyi oldu beni en iyi siz anlarsınız kader ortaklarım:KK19::KK19::KK19:

ben bu aralar level atladim kizlar :KK70: paronoya oldum ve hevesim kalmadi nedense heyecan falanda kalmadi. hamile kalirsam bebegim ya duserse ya kalbi durursa falan diye dusunmeye basladim bugun manyakmiyim neyim aklima gelio hep bunlar cok korkuorm ya :KK43: Allahim kucagimiza alacgimiz saglikli uzun omurlu hayirli evlatlar nasip etsin hepimize insallah.

ben bu aralar level atladim kizlar :KK70: paronoya oldum ve hevesim kalmadi nedense heyecan falanda kalmadi. hamile kalirsam bebegim ya duserse ya kalbi durursa falan diye dusunmeye basladim bugun manyakmiyim neyim aklima gelio hep bunlar cok korkuorm ya :KK43: Allahim kucagimiza alacgimiz saglikli uzun omurlu hayirli evlatlar nasip etsin hepimize insallah.
Takma kafana arkadaşım olacak olacaak gör bak Rabbim hepimizin gönlündekini verecek güzel düşün güzel olsun

Tatlim netten arastir 21 22 23 gunlerde olabilir.uygunsa ama baktirmaya calis cunku buda cok onemli bebek tutunmasini bu hormon sagliyor.ve sadece bugunlerde anlasiliyor eksikligi.
Tamam canimcim yarin patrona bi agiz yapayim bakalim ne dicek bana ins izin alir sa baktirim cok moralimi bozdum kendi kendime progesteron dusuklugu kisirliga neden oluyor falan yaziyordu bikac sitede umudumu kaybediyorum boyle olunca :KK43:

Tamam canimcim yarin patrona bi agiz yapayim bakalim ne dicek bana ins izin alir sa baktirim cok moralimi bozdum kendi kendime progesteron dusuklugu kisirliga neden oluyor falan yaziyordu bikac sitede umudumu kaybediyorum boyle olunca :KK43:
Gunaydin canimm :) yok kizzz hicte degil ..hapi var gunde 3 iciyorsun ve hemen yukseltiyo gebe Kalinca dr verdi 10dan 1 hafta sonra 30 civarina yukselmisti..yeterki hastaligini bul hic icini karartma.hersey guzel olcak..biz cok pimpirikliyiz bebislerde cok nazli sebepsizlerin cogu stresten olmuyo diyolar..inş en kisa surede bizimkiler kucagimizda olur Allah hepimize yasatir bu duyguyu inşallah :))

bende de kuzum o korku bebeğimizin olmasına engel oluyo yapma nolur bak bu ay kafam boş kasmıcam napım kocamıda kendimide bunalmaktan başka işe yaramıyo olursa olur olmazsa zaten oluyo bıraktm valla

bnmde ilk denemeye olmşt bunalmam ondan kızlar şimdi niye olmuyo diye çnki kafa rahat ozamn olurmu olmazm demiyoruz şimdi üstüne düşüyoruz naza çekiyolar
CANIM OVULASYON ALDIM ARKADASTA VARDI BENİM VERDİKLERİMİ HİÇ KULLANMAMIŞ SİPARİŞ GELENE KADAR KAÇIRMAYIM BARİ

X