Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Hadi canım.... esim, ailesi ve benim ailem olmak üzere hepsi kafayı yer heralde:rolleyes: :KK70: hepsi erkek bebek hayali kuruyor çünkü .... bir tek benim kız ım olsa keske diyen:KK36:
Ins bi kizin birde oglun olur tabi once saglikli olsunlarda ama insanin gonlunden geciyo. Bende cok isterim ikiz bebeklerim olsun bi kiz bi oglan ayy hayali bile cok guzel :)

Canim ne depresyonu umut kaybetmek yok :) bizlerinde olacak ins bende 2 kez dusuk yaptim hemde 7 ay icinde. Allah dagina gore kar verirmis. Bekliycez sabirla duayla. Benimde adetime 1 hafta kaldi ins hamileyimdir zamanda gecmiyo yaa :)
Seninle de yakin zamanimiz beraber bekleyelim. Desaa Desaa de oyle :) insallah guzel haberler veririz. Bu ay da olmazsa acaba asilama mi denesem diyorum ya onun tutma sansi kac acaba bilen var mi?

Kizlar bende 2.hamileligimde seven seas kullandim bilen varmi bilmiyorum buda vitamin hapi hamilelik oncesi kullanim icin folik asit. Kullandigim ay hamile kaldim ama dusuk yaptim 10 haftalikken. Su an tekrar kullanmaya basladim. Ve bi arkadasimda kullandi oda hamile kaldi dogumuna cok az kaldi onun ins
Seninle de yakin zamanimiz beraber bekleyelim. Desaa Desaa de oyle :) insallah guzel haberler veririz. Bu ay da olmazsa acaba asilama mi denesem diyorum ya onun tutma sansi kac acaba bilen var mi?
Ins canm allah bizlerede nasip etsin saglikli bi sekilde. Asilamayla ilgili bi bilgim yok canm

mesela benim arkadaşım normalde 30 günde bir adet olurdu ama geçen ay 39 günde adet oldu. Annesi vücudun bebek istiyor demiş gerçektende bu ay hamile kaldı.Ovulasyon testi kullanıyordu oda.

Canim daha da bi heveslendim sen böyle söyleyince. Çünkü ben hep 28 günde adet olurum telimde takvim var hiç gün Şaşmaz. Ilk defa geçen ay 8 gün geciktim kesin hamileyim dedim ama malasef sonuç negatif. O zaman vücudum hazırlanıyorsa inşallah bu ay hamile kalırım.

Canim daha da bi heveslendim sen böyle söyleyince. Çünkü ben hep 28 günde adet olurum telimde takvim var hiç gün Şaşmaz. Ilk defa geçen ay 8 gün geciktim kesin hamileyim dedim ama malasef sonuç negatif. O zaman vücudum hazırlanıyorsa inşallah bu ay hamile kalırım.
Ben de gecen ay 10 gun erken oldum:mad: bakalim bu ay vucudum beni nasil sasirtacak :))

Ayyy ins insss sndende guzel bir hberrr alirzz

Arkadaslar birsey sorucam bn bu hafta doktora gittim 1senen dolmams o yuzden bi sorunda gorunmuyor herhangi bir baska teslere gerek yok dedi sadece kan aldirdim bana folik asit verdi aranizda kullanan var mi folik asit hamile kalmayi kolaylastiriyormus guven bana dedi doktorum gunde 2kez kullaniyorum ama simdiye kadar hic hamilelik oncesi kullanan duymadim o yuzden sormak istedim sizlere
Bende kullandim canim 1 sene boyunca hamilelikten once kullaniliyo o. Hamilelikte de belli bi sureye kadar kullananda varmis. Ben hamile kalamadim hala tabi 2.5 senedir o ayri bi konu :-(

Son düzenleme:
X