Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

ilk canimmm :) sen ne zamandir istiosun cnm.presedi dnedin mi cnm ?
canım benim 2. olucak 1.5 yıllık evliyim 11 ay önce bi bebişimi 8+2 de kaybettim kalbi durdu mecbur kürtaj oldum :KK43: adetim düzensizdi sonunda bi doktor sayesinde girdi 2 aydır düzene bakalım hayırlısı Rabbim den progesteron eksikliği varmış ilaç kullanıyorum hersey olumlu gidiyormus doktorun dediğine göre ama gecen ay bos gecirmediğim halde basarısız bakalım... 6 gün oldu adet biteli ne olucak bu ay ama yoruldum ruhen artık

canım benim 2. olucak 1.5 yıllık evliyim 11 ay önce bi bebişimi 8+2 de kaybettim kalbi durdu mecbur kürtaj oldum :KK43: adetim düzensizdi sonunda bi doktor sayesinde girdi 2 aydır düzene bakalım hayırlısı Rabbim den progesteron eksikliği varmış ilaç kullanıyorum hersey olumlu gidiyormus doktorun dediğine göre ama gecen ay bos gecirmediğim halde basarısız bakalım... 6 gün oldu adet biteli ne olucak bu ay ama yoruldum ruhen artık
gecmis olsun cnm uzuldum zor bi durum :KK43: seieda seieda nin boyle bi durumu oldu 7 haftalikken durmus kalbi :KK43: progestoren hormonu cok onemli halletiysen insallah tez zamanda haberini alirsin :KK66:

gecmis olsun cnm uzuldum zor bi durum :KK43: seieda seieda nin boyle bi durumu oldu 7 haftalikken durmus kalbi :KK43: progestoren hormonu cok onemli halletiysen insallah tez zamanda haberini alirsin :KK66:
insallah canım bi ara psikolojik açıdan toparlamıştım kendimi ama şimdi yine iyi değilim bakalım salavat getiriyorum elden bişi gelmiyor Rabbim ne derse o ama çok etkiledi beni Rabbim düşmanıma bile yasatmasın insallah...progeston verdi hala kullanıyorum canım 3 ay kullanıcaksın dedi bundan önce 3 doktora gittim aptallar birsey yok deyip saldılar beni

Kızlar genetik testleri verdim :) rahim yumurtalıklar tertemiz bikaç test öğle sonu çkcak diğerleri 1 ay sonra doktor kimyasal falan olmamışsın dedi 10 ml altı pozitif değildir idrar testine guvenip stres yapma dedi gunun geçsin kana gel dedi çk rahatlatt beni ama yinede genetikleri verdm ben aklmda kalmasın

Kızlar genetik testleri verdim :) rahim yumurtalıklar tertemiz bikaç test öğle sonu çkcak diğerleri 1 ay sonra doktor kimyasal falan olmamışsın dedi 10 ml altı pozitif değildir idrar testine guvenip stres yapma dedi gunun geçsin kana gel dedi çk rahatlatt beni ama yinede genetikleri verdm ben aklmda kalmasın
canım sende yasamıssın benim yasadığımı geçmiş olsun sevindim testlerin temiz çıkmasına Rabbim tez vakitte nasip etsin ins bebeği genetiği ilk düşükte yapıyorlar mı senin daha önce oldu mu baska?

insallah canım bi ara psikolojik açıdan toparlamıştım kendimi ama şimdi yine iyi değilim bakalım salavat getiriyorum elden bişi gelmiyor Rabbim ne derse o ama çok etkiledi beni Rabbim düşmanıma bile yasatmasın insallah...progeston verdi hala kullanıyorum canım 3 ay kullanıcaksın dedi bundan önce 3 doktora gittim aptallar birsey yok deyip saldılar beni
canm adetin bittikren sonra o guzel haberi alana kadar hergun abdest alip kenzul arsi oku bebek icin buyuk bir dua :KK66: binde hergun 100 kez Allahumme la evvulu cek bak sonra bebisin senle olck :KK66:
Screenshot_2015-12-05-00-15-22.png

canm adetin bittikren sonra o guzel haberi alana kadar hergun abdest alip kenzul arsi oku bebek icin buyuk bir dua :KK66: binde hergun 100 kez Allahumme la evvulu cek bak sonra bebisin senle olck :KK66:Eki Görüntüle 1714406
çok tesekkür ederim canım Allah razı olsun aksamda ayıptır söylemesi besmele çektim hep beraber olmadan ayetel kürsü okudum kendimce Rabbim duasını çevirmez diye düşündüm ins olur artık

Çok sevindim canım sıkıntı yoksa hayirlisiyla olacak insallah zamsni var demekki. Benimki kimyasal o zaman 10un üstünde ya

cnm saol ama ben sevinemiorm yaa bu teste yanilan cok olmusss korkuorm :KK43:
Canim ne Sevin ne üzul hersey olabilir biliyorsun sen benim neler yaşadığımı batin son gününe kadar güvenme testlere gerçekten ben öyle yapıcam artık her gün test yaptım hepsi silik çizgi çıktı demek ki kimyasalmis bilemiyoruz tabi ümitleniyoruz her zaman korku ve ümit arasında olmak lazım ama senin olur InsAllah çünkü senin çizgi benimkinden koyu :KK51:

bakinn bundaa bisiy cikmadii:KK42::KK42::KK61::KK61:

Eklentiler

• 20151211_140756.jpg
    20151211_140756.jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 56
X