Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Benim bu ay olmazsa rahim filmi isteyecekti doktor inşallah gerek kalmaz... Devlet Hastanesinde oluyor mu rahim filmi

400 tl demisti cok sevgili doktorum karar degistrmediyse heee giris ucreti yok icinde ve tahliller filan haric

Aslinda soyle bn kis sikayetiyle gttim 1aylik tedavi surecm oldu beni muaynesinden sonra hic bir sorunun olmadigini soyledi tamm dedim ama icin rahat etmesi icin rahim film cekelim dedi olur dedim bir guzel anlatti bana nese tamm dedim sekretere 400 tl vericksn dedi tmm dedim ama assagiya soylemiycn deyince sartteller atti bnde ne bicim is anlayamadm diye

Aaa o nasıl is doktor cebe mi atacak yoksa:) başka bi doktorada git derim

Gittim dun doktorum tahlillerime bakti ve hic bir sorun yok dedi rahim film horman testleri 12ay duzenli beraberlikten sonra hala olmuyrsa yapiliyr gerek yok bu degerlerle dedi pek gerek gormedi

Kızlar şimdi iki gün sonra reglim olcak yani ya yarın ya obur gun bu kimyasalın obur duşukle alakası varmıdır acaba eşimlemi ikimiz muayene olsak valla kafam iyce karışt kızlar

@merveaydin cnm sana ne dedi doktor noldu şimdi ne ağrm var kanamam ne sancım şukur ama değer 3 e duşmuş 9 dan

sogan suyu,yakı,kalcanin altina yastik bu kadar ben bunlari yaptim uc ayda bebisimi aldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…