Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canım benimde hiç sancım yoktu hatta şaşırmıştım sonradan sancın başlar adet olınca da değerin 0 lar benimki 121 den düşmüştü bir de

Anladm bebeğim doktrun ne dedi neden olmuş acaba bundan oncede duşuğm olmşt korktm açıkçası doktrun senle paylaştklarını anlatrmsn cnm

Anladm bebeğim doktrun ne dedi neden olmuş acaba bundan oncede duşuğm olmşt korktm açıkçası doktrun senle paylaştklarını anlatrmsn cnm
yok güzelim korkma sağlıksız döllenme yani yumurtlamanın son günü veya kalitesiz sperm den oluyor o yüzden kimyasal oluyor ama kimyasalın arkası hemen gebelik derler

mervisim kimyasal
yok güzelim korkma sağlıksız döllenme yani yumurtlamanın son günü veya kalitesiz sperm den oluyor o yüzden kimyasal oluyor ama kimyasalın arkası hemen gebelik derler
sadece sagliksizla alakasi olmuyor cnm tutunamiyor yani. saglikli sagliksiz fark etmiyor yani

dua da onemli kizlar bol bol dua edin ben iliskiden sonra dua ettim sukur namazi kildim iki rekat rabbimden bebis istedim en icten..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…