Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

neden umudunu yitirdin cnm sen ?? daha adet olmadin adet belirtileri var miki ???
Hiç belirti yok canım ama korkuyorum gebelik varsada kimyasalsa diye:110:Dün beş aylık hamile olan bir arkadaşımdaydim o da ilj bebeğini kalbi durduğu için kaybetmişti neyse şimdi bes ikinciye gebe inşallah dün konuştuk biraz o da bu gebeliğini idrar testiyle öğrenmiş çok belirgin silik çizgisi var hemen i gün kan testi yapmış üç haftalik hamile mis yani diceğim üç haftalik olarak idrar testinde çıkmış bende varsa da çıkardı hayalet çizgi çıktı bende :110:

Hiç belirti yok canım ama korkuyorum gebelik varsada kimyasalsa diye:110:Dün beş aylık hamile olan bir arkadaşımdaydim o da ilj bebeğini kalbi durduğu için kaybetmişti neyse şimdi bes ikinciye gebe inşallah dün konuştuk biraz o da bu gebeliğini idrar testiyle öğrenmiş çok belirgin silik çizgisi var hemen i gün kan testi yapmış üç haftalik hamile mis yani diceğim üç haftalik olarak idrar testinde çıkmış bende varsa da çıkardı hayalet çizgi çıktı bende :110:
bende az önce çok yakın bir arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim.3 kasımda eb son adetiymiş test yapmış silik çıkmış az önce kan tahlili sonucunu almış ve 280 miş.

Ay bilmyrm ki bu ay da deneyim olmazsa doktora gdcm doktor acele etmyn demişti ama
cnm doktorlarin umrunda mii tabi acela etmeyin dicek yipranan biziz ona gore ne var nekadar cok ertelersen okadar okadar gec ulasirisin hedefine. hormonlarina falan bakardir. tabi sen bilirsin...

cnm doktorlarin umrunda mii tabi acela etmeyin dicek yipranan biziz ona gore ne var nekadar cok ertelersen okadar okadar gec ulasirisin hedefine. hormonlarina falan bakardir. tabi sen bilirsin...
haklısın cnım ben hormon kontrolü yaptırmıştım hatta doktor yumurtların çokii çalşyr demişti istesek bu kadar büyütmezdik ilaçla demiti ama zamnı değil ki olmyor.

canim kimyasalsa eger bu daha iyi arkasi hamilelik oluyor. Allah kimseye vermesinnn kayip cok zor ve hamile kalinca hersey birmio dogurana zorlu bi surec. insalla sninde artar bence sen kan vefr hem netlesir yani icin rahatlar :KK66: beklemenin anlamio yok bana gore:KK66:

canim kimyasalsa eger bu daha iyi arkasi hamilelik oluyor. Allah kimseye vermesinnn kayip cok zor ve hamile kalinca hersey birmio dogurana zorlu bi surec. insalla sninde artar bence sen kan vefr hem netlesir yani icin rahatlar :KK66: beklemenin anlamio yok bana gore:KK66:
Haklisin canim o yuzden dua ederken hayirlisiyla istemek lazım. Cuma'ya kadar veremem canım o gün vericem o güne kadar testleri tekrarlayacagim artık hayırlısı olsun InsAllah:110:

Yok canım küçük burasi zaten 30 hanelik bir köy çocuk olmadığı için bu koyde idare ediyoruz yeni taşındık zaten işte imamlik böyle istediğin yere gidemiyorsun kolay kolay:110:
anladim cnm cumaya ozaman. insallah hakkinda hayirlisi olur

X