Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Tamam işte canım dun sabah ilk defa bu kadar köyü gördüm yaptik bugün de yanında yaparsam olucek galiba gittikçe siliklesio çizgi resmen hayalet şuan :))

cnm sabah idrariylada yaptim ben oglende aksam da hep koyu cikio yumurtlama gunu

İkinci idrarla yapımı canım saat 1 de yaptım bunu öyle ayarladim artık

Tamam işte canım dun sabah ilk defa bu kadar köyü gördüm yaptik bugün de yanında yaparsam olucek galiba gittikçe siliklesio çizgi resmen hayalet şuan :))
cnm bak ciddn yanlis bisiy demeknistemiorm ama ben cok arastirdim. eger testeki ikinci cizgi ayni koyulukta olmadan tekrar siliklesio sa yumurta buyumeden catliomuss. ama daha 10. gunun oldugu icinn bisiy diyemiorm bennmnnn

cnm bak ciddn yanlis bisiy demeknistemiorm ama ben cok arastirdim. eger testeki ikinci cizgi ayni olmadan tekrar siliklesio sa yumurta buyumeden catliomuss. ama daha 10. gunun oldugu icinn bisiy diyemiorm bennmnnn
Yumurta büyümeden catliosa o ay çocuk olmuo demek mi canım şimdi kizzzzz yemekleri boşa mi gittiii neyse akşam 8 de bida yapım nasıl olcak bakım

cnm sabah idrariylada yaptim ben oglende aksam da hep koyu cikio yumurtlama gunu
Minecim clearblue kullandik biz seninle onda evet sabah ilk idrar diyor. Ama kaset tiplerde diyorki ilk idrarla yapmayin gun icinde en az 2 saat sıvı almadığınız ve 4 saat beklettiginiz idrarla yapın diyor

Yumurta büyümeden catliosa o ay çocuk olmuo demek mi canım şimdi kizzzzz yemekleri boşa mi gittiii neyse akşam 8 de bida yapım nasıl olcak bakım
bak kuzum 112. sayfaya bak bizim topigin orda benim ekledigim 10. gunun ovulasyon testi var benimmm. sonra hep silikti benimmmm. belki fikir olur sana ama 14 15 gunlerin bi gelsin bakalim ozaman netlestiririz cnm sen karistiriosn kafamizi kizzz :)

Minecim clearblue kullandik biz seninle onda evet sabah ilk idrar diyor. Ama kaset tiplerde diyorki ilk idrarla yapmayin gun icinde en az 2 saat sıvı almadığınız ve 4 saat beklettiginiz idrarla yapın diyor
kuzum biliorm ben iki test kullandim ya. gulen yuzle beraber cift coizgide cikti sabah ilk idrarla. gun isinde bi suru su ictim gene yaptim farkediomu gene cift cikti. yani ih zirvedeysee gunun her saatinde cikio onu demek istiorm balim.

bak kuzum 112. sayfaya bak bizim topigin orda benim ekledigim 10. gunun ovulasyon testi var benimmm. sonra hep silikti benimmmm. belki fikir olur sana ama 14 15 gunlerin bi gelsin bakalim ozaman netlestiririz cnm sen karistiriosn kafamizi kizzz :)
Valla benimde kafam karışıklık canım ilk test silikti ikinci biraz köyüydü ve sonraki testte siliklesti bugünkü iyice hayaletlesti ben anlamiom canım ya galiba benim çocuk gelmek istemio :)) sayfana bi bakım cnim

Baktım canım o silkk olan yumurtam çatlamış bitmiş olan demi ben catladi dediğimden bile köyü seninki orda :)) galiba ben yumurtlayamiom canim tavukluktan horozluga gecmisim sanırım

Baktım canım o silkk olan yumurtam çatlamış bitmiş olan demi ben catladi dediğimden bile köyü seninki orda :)) galiba ben yumurtlayamiom canim tavukluktan horozluga gecmisim sanırım
kiz benim ilk defa 27. gun adetim geldi o ay ben sok ben mansett yaniiii. bu ay yumurtladim cok sukur. sen hormonlarina falan baktirdin mi benim prolaktin 29 cikti bunay gitti yumurtlatmiomus nalet olasi coknyuksek degil ama olac kullandim bu ay bakalim ne oldu

Canım doktor 1 yıl olmadan hiç biseye bakmiolar ben geçen kadın doğuma gittim bebek nie olmuo değilde akintim vardı o arada sorum dedim sordum kadın acelen ne 1 yıl olsun dedi sanki kendi doğuracak bak hele nie karisiosa hiç bi seye bakmadı bi kukudan muayne etti gönderdi beni :))

cnm adetin ucuncu gunu gidiliyor hormonlarima baktirmak istiorm diceksin bakiolar kan aliolar 1 yilla alakasi yok onun. tabi insallah adet olmassin bunay gerek kalmaz da eger olursan adetin 3. gunungit baktir hormonlarina bitanesi eksik fazla ckkarsa olmuo ilac falan verio onceden onlem almak lazim ben pismanim daha onceden gitmedigime Allahtan sorun cikmadi bende

Benim regl 29 gunde bir oluyodu artik 26 gunde oluyorum gunleride cok duzensiz bi hastaneye gidym ben kesin 3 gunum kaldi

Ay sağol canım ya ben adetinin 3 günü giduyim o zaman baksana çatlamış gitmiş yumurtam haber bile vermeden bu ay fos desene :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…