Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ben yarın yapım dimi hem yükselip yukselmediğinide anlamş olurum

Ayy canım yaa bilmiyordum. .. cok çok üzücü bir durum Allah ım birdaha böyle yaşatmasin yaa. Ayy bildigin hamile lik bu teste gore töbe yarabbin. Bundan sonraki testin gercek gebeligi göstersin kuzum. Testmi arizaliydi acaba ya

Bilmiyorum ki o yuzden pek testlere güvenmyorum en kesini kan tahlili inş birdaha olmaz.

O olaydan önce kimyasalı duymamıştım öyle olunca çevremdekiler de kımyasal olduğunu söylemşti.Allahım sağlıklı bir gebelik nasip eder hepimize inş
Amin canım inşallah bizler istediğimiz icin erken test yapip sonra âdet olursak kimyasal geçirdiğimizi biliyoruz. Ama zaten 3 kadından 1 i kimyasal gebelik gecirirmis çoğu bunu bilmezmis bile. Ve doktor lar bu olaya cok normal bakıyor lar gebelik bile demiyorlar.... kimyasal ın arkası gebelik derler canım... inşallah en kısa zamanda sende bu müjdeyi verirsin

İnş 3 gün kaldı adete bugün test yaptım tek çizgiydi inş en kısa zamanda bizde hayırlı evlatlara kavuşuruz

Canım o ay kimyasal da geçirmiş olabilirsin deger bazen birden düşebiliyor 1 günde 0 olabiliyor yani
Benimde öyle oldu bi kere kız evlendiqimin ikinci ayı qünüm erkenn olmama qöre biqün qecikmişti test yaptm yarım saat sonra silik çizqi çıkmıştı nasl heveslendik iki qün duralm kanda baktıralm dedik annemqilde biliyodu kaynanamqilde ben baya qirmiştim havalara ama korunuyodk biz bide o zmn bi yandanda yok ya olamaz dedik ama insan hevesleniyo işte iki qün sonra kanda baktırdık deqer 0.1 di nasıl üzülmüştüm bebek varken dşmüş mü oluyo öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…