Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

saol canm benm iyi ki varsınız bben şanslıyım konşabildiğim sizler varsınız

Kız Minesuu cum baksana iyice siliklesti yumurtlamiom mu aceba çok kafama takıldı çok soru soruom kusura bakma canım :)))

Eklentiler

• IMG_20151207_132400.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 31
2 gün önce veya 3 gün önce böyleydi

Eklentiler

• IMG_20151206_154318.jpg
    22,7 KB · Görüntüleme: 33
Ay ins katlana katlana artar sizden haber aldkca daha bir umutlanyor insan

Canım 2 yada 3 gün once böyleyken degerlendirdinmi o günleri
Sadece bir kere yaptik oda dun kacirdim kesin yumurtlamayi ( sanırım 2 gün önce gormustum bugünde mi yapsam ki offf ya ne zormus benim hastaligim biteli daha kaç gün oldu ki bi insan bu kadar erken yumurtlar mi ya agliycammm şimdi (

Canım simdi sen kac gunde bir adet oluyorsun bugün kaçıncı günün ona göre sana yardımcı olmaya çalışayım

Canım dur şimdi telden baktım resmi dun cekmisim yanı dun bu köyü olan çizgiyi gördüm sabah ki akşamda siliklesti bugün yaptım iyice siliklesti iliski dun oldu 28 günde bir oluyorum bazen 30 oluo ama bu ay ki 28 günde oldu kafam gitti ya dunu bile hatırlayamıyorum heyecandan 3 gün önce yaptım diom Allahım sen akıl ver bana :)

Kız Minesuu cum baksana iyice siliklesti yumurtlamiom mu aceba çok kafama takıldı çok soru soruom kusura bakma canım :)))
cnm 10. gunun degilmi senin ??? yaa belki erken yunurtladin adetten hemen sonra ??? 14 15. gunleri yumurtlaman lazim normalde cnm. yaomaya devam et.

Canım ozaman adetin ilk başladığından itibaren saydinmi 14.15.veya 16. Gün senin yumurtlama günün bugün kaçıncı gundesin bilmiyorum. Teste gelince dün koyu ciktiysa dun catlama olmuş bir gün öncesi o gün ve ertesi gün degerlendirildigi zaman sıkıntı olmuyor. Bazen bu testlerde iyiyce koyulassin diye beklerken arkadaşlar yumurtlama gününü kacirabiliyor. Birde aklinda bulunsun yumurta akı gibi uzayan akıntı geldiği zaman 2 yada 3 güne kadar yumurtan catliyor

2 gün önce veya 3 gün önce böyleydi
Cnm yanlis bilgilendirme yapmak istemiom 14 15. gunler gelsin ona gore yorum yapicm. gecen ay benim 10. gun senin bu 2 gun once yaptigin test gibiydi sonra siliklesti ve yumurtam buyumeden catladi benim ve 27.gun adet olmustum. senin 14 15 gunle gelmedigi.icin bisiy diyemicm yanlis bisiy demek istemioklrm cunku yapmaya devam et sen cnm

Adetim başladığından itibaren bu 10 günüm canım 6 gün adet oldum 4 gün oldu biteli anlayamiom ben siliklesti test hergun

Bu ikigunde kocami somuruyum mu canım yanı ne Dion :)
kiz Allah iyiligini versin hic gulecgim yoktu guldurdun beni yaa yapmaya devam et dediysen şey yap demedim testi yap demek istedim. ayrica zaten iliskiyi hergun yaomayin sperm kalitesi acisindan. ama cift cozgiyi gordugun gun ertesi gun ve obur gun mutlaka olsun

Adetim başladığından itibaren bu 10 günüm canım 6 gün adet oldum 4 gün oldu biteli anlayamiom ben siliklesti test hergun
Minesu yun dediği gibi bir ihtimal adet bitimi yumurtlama olması ama bu sık görülen birsey degil çünkü dongun 28/30 arası gayet güzel. Sen hergün testini tekrarla bence 14. Gün veya ertesi yumurtlama günün iki günde bir iliskiye başla canim. Birde bu testi sabah ilk idrarla yapmayacaksin biliyorsun degilmi gün icinde yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…