Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canim olur hatta bel agrin arada ve vajinal bölgende hassas olur

Sağol canım teşekkür ederim. Adet olmadan önce göğüs hassasiyeti olur du ama daha var adetim e şu an yumurtlama dönemi. Aşırı Hassas üstümu değiştirirken bile canım yanıyor sanki. Ondan demek ki

Sağol canım teşekkür ederim. Adet olmadan önce göğüs hassasiyeti olur du ama daha var adetim e şu an yumurtlama dönemi. Aşırı Hassas üstümu değiştirirken bile canım yanıyor sanki. Ondan demek ki
Evet canım benim her ay o kadar belirti olmaz ama bazen olur normal yani canım zamani bol bol değerlendir canım ama tadina bak stresden uzak duuuuuuuurrrr

cnm sizde de mi hareket sorunu var yuzde kac ???? nekadardir istiosunuz. preseed jeli denedin.mi hareketlendio ben bu ay kullandim bakalim :110:
öylemi bende ocakda kullancagım canım canım eşim varikosel ameliyatı oldu 6.ayı ocak o yuzden degerler yenilenmiş olcak o jelde daha etki göstersin diye bekliyorum zaten o jelin sayfasındaki doktorda 6.ayı bekleyın dedi oyle kullanın dedi..canım sadece ileri hız düşük ameliyat öncesi%2 dı ameliyat sonrası3a .ayda da %14 oldu diğerleri normal canım ...
22 aydır her saat istiyoruz canım ama gectigimiz mayısdaögrendik eşimin rahatsızlıgını gecen yıl 2014kasımda da gitmişti ama doktor gördugu halde dememiş o zamnda %11 di 6 ayda %2 ye düşmüş yani bu doktorlarada güven olmuyor sonra zaten değiştirdik..........sizin kaç canım değeriniz

öylemi bende ocakda kullancagım canım canım eşim varikosel ameliyatı oldu 6.ayı ocak o yuzden degerler yenilenmiş olcak o jelde daha etki göstersin diye bekliyorum zaten o jelin sayfasındaki doktorda 6.ayı bekleyın dedi oyle kullanın dedi..canım sadece ileri hız düşük ameliyat öncesi%2 dı ameliyat sonrası3a .ayda da %14 oldu diğerleri normal canım ...
22 aydır her saat istiyoruz canım ama gectigimiz mayısdaögrendik eşimin rahatsızlıgını gecen yıl 2014kasımda da gitmişti ama doktor gördugu halde dememiş o zamnda %11 di 6 ayda %2 ye düşmüş yani bu doktorlarada güven olmuyor sonra zaten değiştirdik..........sizin kaç canım değeriniz
cnm bizim ki daha baslangic. yuzde 17 bizim ben ameliyata karsiyim ari sutlu polenli bal yediriom bakalm hayirlisi

cnm bizim ki daha baslangic. yuzde 17 bizim ben ameliyata karsiyim ari sutlu polenli bal yediriom bakalm hayirlisi
canım sana degerler yenilenince soylerim ne kadar arttıgını eger baya artış olursa belki düşünürsünüz canım ,eşinde agrı falan yoksa gerek olmaya bilir ama ama cokda gec kalmayın ;başlangıç derken yenimi düşünmeye başladınız

canım sana degerler yenilenince soylerim ne kadar arttıgını eger baya artış olursa belki düşünürsünüz canım ,eşinde agrı falan yoksa gerek olmaya bilir ama ama cokda gec kalmayın ;başlangıç derken yenimi düşünmeye başladınız
cnm 6 aydir deniorz ama bu ay ben doktora gittim prolatin 29 cikti belki o engek oldu ilac kullaniorm dusurmek icin. ne kada dusuk okadar iyi. forumlarda okudum ameliyattan sonra cok ta artmamis bazilari oyle yazmis. iliskiye hergun olmuo mesala 3 4 gunde bir oluo bu ay bebek calismalarinda cok zorlandik sperm gelmiodu delircktim cok psikolojim bozuldu bide benim ki 3 paket sigara icio doktor icmemen lazim dedi. bende eger bu ay olmassa sigarayi birakana kadar cocuk yok dedim cok sinirleniom:KK62::KK62:

Kızlar burdan çok şey öğrendim.Kimseye anlatamadıklarımı size anlattım.Şunu anladım ki aynı şeyleri düşünmek ve aynı şeyleri istemek için illa yan yana olmaya gerek yokmuş.Kalpler bir olsun yeter.

Kızlar burdan çok şey öğrendim.Kimseye anlatamadıklarımı size anlattım.Şunu anladım ki aynı şeyleri düşünmek ve aynı şeyleri istemek için illa yan yana olmaya gerek yokmuş.Kalpler bir olsun yeter.
aynen oyle canimmm burayi bi yuva gibi zaten :KK66: birbirimize destek oluyoruz

Bugün çok duygusala bağladım az önce bir reklam için oturup ağladım.Bende kendime inanamdım heralde adet olucam onun duygu değişimi eşim de aileni özledin istersen görmeye gidelim diyor..
belli olmaz cnm yarin tkrar yapin burda bir onceki gun yapip negatif gorup ertesi gun pozitifi goren arkadaslarim var insallah gorursunuz sizde Allahin izniyle :KK66:

Ben de adet olcam bu ay uzulmeyelim ocaga sarilalim sıkı sıkı birlikte napalim :KK66:

X