Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

mavis_61 mavis_61 cnm yumurtlamadan beri 6 gun mu surmustu kasik ve bacak agrilarin. benim bugun 6. gun agrilarim kesildii ayy yatamiodum yatakta beklemedeyim :KK43:

Kızlar burdan çok şey öğrendim.Kimseye anlatamadıklarımı size anlattım.Şunu anladım ki aynı şeyleri düşünmek ve aynı şeyleri istemek için illa yan yana olmaya gerek yokmuş.Kalpler bir olsun yeter.
Aynen canım katılıyorum Anlattığın kişilerde bir zaman sonra bikiyor dinlemekten yani benim anladığım kadarıyla Allah herkesten razı olsun hepimizi hamis eylesin InsAllah

Kızlar dün eski sayfaları inceliyordym. Turkloqumu pasif olmuş siteden ayrılmış sanırım birde Tubish i farkettim ikizleri olacakmiş sanırım durumunda öyle yazıyordu

evet canım bi hafta fln sürmüştüü.. hatta hiç bu kadar olmamıştı öncekilerde... sonrada oldu ama ara ara ve daha hafif..
ara ara oluyor evet ama adet sancilarina benzer agrilarim basladi bu ay da olmadi saglik olsun napalim :KK14:

ara ara oluyor evet ama adet sancilarina benzer agrilarim basladi bu ay da olmadi saglik olsun napalim :KK14:
Benimdw ağrılarım oldu canım adet olucam sandım seninde değildir belki InsAllah değildir.. Bu arada eşim çok sigara içiyor demişsin gerçektende sigara erkeklerde çok etki ediyormuş inşallah bırakır yada azaltır içmeyi

O zaman doktora gitmen gerekiyordu canım inşallah supriz olur hamis olduğunu öğreniriz buradan hamislik belirtisi de idrar yolları enfeksiyonu gibi belirti oluşmuş geçen ay bende oldu ama fossss çıktı psikolojikmis doktora gittim idrar temiz çıktı rqbbim kimseyi bekletmesin en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar versin
Amiinn canım İnşallah öyledir valla en qüzel hediye olurr bana kurban olsun anası pek nazlı çıktı sıpaaa :)

Şimdi haberleri izliyorum da bir koca dayağı kadının 6 haftalik bebeği düşünmüş ne hayatlar var Allahim sen yardım et çok büyük imtihanlar var hayatta

Kızlar burdan çok şey öğrendim.Kimseye anlatamadıklarımı size anlattım.Şunu anladım ki aynı şeyleri düşünmek ve aynı şeyleri istemek için illa yan yana olmaya gerek yokmuş.Kalpler bir olsun yeter.
Canım zaten insan etrafındakilere anlatamıyo ki burda sorun aynı bide ne bereketli topikse qelen hamiş kalıyo anasını bi kaç kişi kaldı bizde versek bu ay hamiş haberinii tamamdır topiqin adı bereketli topik olur :KK8:

Şimdi haberleri izliyorum da bir koca dayağı kadının 6 haftalik bebeği düşünmüş ne hayatlar var Allahim sen yardım et çok büyük imtihanlar var hayatta
Allah yardım etsin derdi olan çeken herkese beterin beteri var işte nolursa olsun şükretmek lazım da öyle olmuyo işte küçücük bi sıkıntıda en büyük dert bizde sanıyoruz :KK43:

Canım zaten insan etrafındakilere anlatamıyo ki burda sorun aynı bide ne bereketli topikse qelen hamiş kalıyo anasını bi kaç kişi kaldı bizde versek bu ay hamiş haberinii tamamdır topiqin adı bereketli topik olur :KK8:
Evet inş bizde vericez o güzel haberleri ben inanyorum hepimizin hamile kalacağına.

belli olmaz cnm yarin tkrar yapin burda bir onceki gun yapip negatif gorup ertesi gun pozitifi goren arkadaslarim var insallah gorursunuz sizde Allahin izniyle :KK66:
Yarın bende yapim diyom bi daha ayy silikte olsa çıkar İnşallah 2. Çizqiii

X