Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar ovulasyon testi yumurtluyim mu bi fikir verinnn
canm daha degil ikisi de ayni renk olcak bi kac gune olur. bak benim kini gondereyim sana fikir olur yumurtlama gunum :KK66:

Eklentiler

• 20151129_123250.jpg
    20151129_123250.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 33
canm daha degil ikisi de ayni renk olcak bi kac gune olur. bak benim kini gondereyim sana fikir olur yumurtlama gunum :KK66:
İkizide kip kırmızı olunca çalışma olucqk dimi gergin mu yapalım canım konuda söylersen sevinirim ilk defa ovu test kullanıyorum :))

İkizide kip kırmızı olunca çalışma olucqk dimi gergin mu yapalım canım konuda söylersen sevinirim ilk defa ovu test kullanıyorum :))
cnmm benim benim 29 undua cift oldu hatta ben iki tane kullandim ovu testi digeridr digital. 29 gulen yuzide gordum 30 uda cift cozgi ve gulen yuz. cifti yakaladigin an yumurtan 24 36 veya 48 saat icinde catlio sen cifti gordugun gun ve diger 2 gun daha iliski olsun yani 3 gun boyunca :KK66: baska sorun varda yardici olmya calisirim. sonra da nadasa birakirsin :) ovuden once gun asiri iliski olsun

cnmm benim benim 29 undua cift oldu hata ben iki tane kullandim ovu testi digeridr digital. 29 gulen yuzide gordum 30 uda cift cozgi ve gulen yuz. cifti yakaladigin an yumurtan 24 36 veya 48 saat icinde catlio sen cifti gordugun gun ve diger 2 gun daha iliski olsun yani 3 gun boyunca :KK66: baska sorun varda yardici olmya calisirim
Sagoll canım allah razı olsun yeterince yardımcı oldun aklıma bsy takılırsa yine yazarim inş bu ay hamis oluruz tüm isteyenlerle birlikte :)

Canım koyulk ve koku gebelik belirtisi de oluyormuş birçok sitede okudum inşallah hamilesindir
Canım ben bu aydan ümidimi kestim ama hem adet sancım var hemde test yaptm neqatif. Genede Allahın işi belli olmaz tabi İnşallah öyledir bende bi kere daha vardı iltihap böyle oldu aynen kokulu ve koyuydu idrarım bekarken ilaç kullandm qeçmişti baya oluyo tekrarladı heralde :KK43: benm bu ay mutlaka qitmem lazm hastaneye hem kansızlk hem iltihap böyle hamiş kalmak zor biraz

Iyi akşamlar kızlar bir şey sorucam size. Yumurtlama döneminde göğüsleriniz de aşıri hassasiyet oluyor mu? Iki gündür göğüs ucu rengi değişmiş bide aşırı Hassas. Normal mi böyle olması merak ettim

Iyi akşamlar kızlar bir şey sorucam size. Yumurtlama döneminde göğüsleriniz de aşıri hassasiyet oluyor mu? Iki gündür göğüs ucu rengi değişmiş bide aşırı Hassas. Normal mi böyle olması merak ettim
Normal cnm qöqüslerde hassaslık kasık aqrısı ve akıntı oluyo yumurtlama zamanında

yumurtlama gunu gogus ucu nasil degisiyor ki hamislik belirtisi bu hamile olmayasin cnm sen o_O

Canım ben bu aydan ümidimi kestim ama hem adet sancım var hemde test yaptm neqatif. Genede Allahın işi belli olmaz tabi İnşallah öyledir bende bi kere daha vardı iltihap böyle oldu aynen kokulu ve koyuydu idrarım bekarken ilaç kullandm qeçmişti baya oluyo tekrarladı heralde :KK43: benm bu ay mutlaka qitmem lazm hastaneye hem kansızlk hem iltihap böyle hamiş kalmak zor biraz
O zaman doktora gitmen gerekiyordu canım inşallah supriz olur hamis olduğunu öğreniriz buradan hamislik belirtisi de idrar yolları enfeksiyonu gibi belirti oluşmuş geçen ay bende oldu ama fossss çıktı psikolojikmis doktora gittim idrar temiz çıktı rqbbim kimseyi bekletmesin en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar versin

X