Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

genelde battan once gelen kahve lekelenmeler hamislige yorulur cnm Rabbim versin insallah ama battan omce kahve lekelenmen oluyormuydu yksa ilk kez mi oldu?
işte bugun veya yarın adet olmam gerekti bat günü geldi lekelenme. daha önce hiç böyle bişey olmamştı. ilk defa yani. olduysada ben farketmedim.

kizzzzzz sacmalama bu sekilde cikmasi normal daha degerin yukselmedikii kopkoyu ciksin. kimyasal falan degilll getirme oyle seyleri aklinaaa

Canım öle düşünme eczaneye gitcenizi bilseydim progestan al derdim.. Kanama fln olunca onu öneri dr.
Bilmiyorum belkide gece yaptığım için böyle çıktı. Hayırlısı kızlar zaten kısmeti varsa tutunur artık bi şey demeyeceğim

işte bugun veya yarın adet olmam gerekti bat günü geldi lekelenme. daha önce hiç böyle bişey olmamştı. ilk defa yani. olduysada ben farketmedim.
hayirli haber verirsin insallah test yaptin mi ? yarin bi test yap istersen cnm ?

ulaa ben bugun burdaa ne cene yaptm yaaa cenem agrio sanki konusarak cene caldim haa. herkese laf yetistirdim yoruldum haaaa

cnm pkon cok yok aslindaaa pkoluyum bile dememelisin bencee ama yumurta rezevrin biraz az evet
valla doktor pko dedi kilom da var gerci 13kilo verdim vermeyede devam ediyorum. nekadar az rezervim kaç olmalıydı mesela. hamile kalma sansım yuzde kac yani kafamda bi sürü soru var ya. doktor hamile kalmn kolay dedi ama bilmiyorm sizce????

Uymayanlar bana yardımcı olabilirmi vajina içi batma yaşıyorum 1 saattir ve uyuyamiyirumm neden olur acAba ilk defa bole bişe ile karşılaştım suan çok hUursuzum nefes alıp verirken bile batma oluyor

cnm bak fsh ih tan dusukse pkolu oluosun. senin ki az da olsa ih yuksek fsh tan. evet kilo en buyuk etken zaten pko icin. fsh 5 in ustune olmali rezevr icin bence hicte kotu degil soyan suyu ic gecer insallah. hamis kalmaman icin sorun yok

Uymayanlar bana yardımcı olabilirmi vajina içi batma yaşıyorum 1 saattir ve uyuyamiyirumm neden olur acAba ilk defa bole bişe ile karşılaştım suan çok hUursuzum nefes alıp verirken bile batma oluyor
hic bi fikrim yok cnm usutmus olmayasin ?? ya da hamis misin acaba

edacimm ismini hatirlayana kadar geberdim kizz gorunmuyonn hicc ne durumdasin hberde etmedin hamis kalip gittin mi yoksaaaa son durum nee ????

cnm bak fsh ih tan dusukse pkolu oluosun. senin ki az da olsa ih yuksek fsh tan. evet kilo en buyuk etken zaten pko icin. fsh 5 in ustune olmali rezevr icin bence hicte kotu degil soyan suyu ic gecer insallah. hamis kalmaman icin sorun yok
anladm canım bunları haziran ayında yaptrmıştım hazirndan bu yana hem 7kilo verdim hemde 2ay sogan suyu içmiştim inşallah etkisi olur. bu ayda içtim 2gun önce bıraktm. doktrda hamile kalmn kolay dedi gülümseyerek ama işte üzülüyorm bir bucuk yıldr olmayınca

İll defa böyle oldu ya hala devam ediyo uyuyamiyosan belinde ağrıyor usutttum sanmiom ama bilmiorum çok tuafim az öncede bir ağrı saplandı bacama beline adet olcam gibi 5 dk sonra gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…