Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Hamis arkadaşlar vw belirti yaşayan arkadaşlar göğüs hassasiyeti derken göğüs mu acıyor yoksa göğüs ucumu acıyor

ac gitcnn cnmmm ac karnina olmasi gerekio hormon icin. baska sorun varsa alabilirim icimden bi ses senin prolaktinin azcik yuksek dio. ben kendiminkini ruyamda gormustum hemen doktora gittim
Senin hissini yerimmm bence de benim hormonlarimda bise cikmicak eger bakarlarsa. Cok streslisin git basimdan diycek doktor kesin
Ben de ona dicem ki ne yapayim ben biyleyim tarzim bu diycem kavga cikmaz insallah

saka bi yana rahmin geride olmasi olayini sorucam

Kiz bi sorum daha var madem soru istiyon yumurtalik rezervlerine falan da bakiolar mi reglin 3.gunu gidince yoksa o baska biseymi

kızlar mrb bugun veya yarın adet olmam gerek dha olmadım. ama bugn 2dam kahverengi bişey geldi ne ki bu anlamadım

bebegimm fsh ih prolaktin tsh e2 ye bakiliooo ac git mutlaka doktorum ac olmalisin demisti cunku fsh yunurtalik rezevrini gosteriyor. fsh ih tan yukseksee bu iyi bisi pko yok demektir. ama ih fsh tan yuksekse pkolusun ve yunurtalarin tembel demek e2 isee ostrojen hormonumymus neymis o daa 50 ve altinda olmaliykiss 70 80 falan cikarsa hamis kalamiosunnn zaten doktor der sana :) tsh ta tiroit hormonu 2 in uzerindeysee biraz daha uzuyor hamis olmak umarim aciklayabilmisimdir uzman oldum len zaten alltanda bakck sana yunurtlarina falan bakacak korkma emi hic acimio

Tatli anne adaylariiiimmmm cok özledim yav sizi topik acilmiş ben kapandi diye bakmiyodum hiç masallah formunuzu korumussunuz hatta biriktimiş konuşmuşsunuz geveze karilar siziiii☺ birsürü konusma vardi anam azcik okudum snra yoruldum baktim bitmiyo atladim sayfalari bende Minesuu Annesiym bana özet gecin yarin ☺ iyi geceler

cnmm bugun aklimdan geciodun cigircktim da vazgectim lafa daldimm degisen bisiy yok hala veletsiziz :) hamisler ayni hamis ozetim bu ))))) sen ne alemdesinnn hele anlatt giii

cnmm bugun aklimdan geciodun cigircktim da vazgectim lafa daldimm degisen bisiy yok hala veletsiziz :) hamisler ayni hamis ozetim bu )))))
☺☺ süper özetti yavrum ☺ bende özledim ve bi an çok korktum bi daha giremicez diye yapmasinlar bi daa böyle seyler galbim var benim ☺

Kızlar dayanamadım eczaneden test aldık şimdi yaptım ikinci çizgi silik çıktı sanırım kimyasal geçiriyorum

yerlesmedir cnm haber et merk ederiz
pko hastasıyım. bu ay adet olduğumda klomene baslayacaktık ... inşallh hamileyimdir bize çok buyuk supriz olur. rabbim hayırlısını versin.. çok azdı ama 2damla acaba adet mi oldm diye dğşündüm. snra baktm devamı gelmedi

☺☺ süper özetti yavrum ☺ bende özledim ve bi an çok korktum bi daha giremicez diye yapmasinlar bi daa böyle seyler galbim var benim ☺
hele benn ben de cok korktumm. sen napion anlatt heleeee. yaa biri vardii kazakistanda hatirladinmi adet gunu gecmistiiii ondan haber alamadik ne oldu acaba edamiydi neydi adi hatirlayamadkm

genelde battan once gelen kahve lekelenmeler hamislige yorulur cnm Rabbim versin insallah ama battan omce kahve lekelenmen oluyormuydu yksa ilk kez mi oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…