Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar düşük falan olsa sancı olurdu dimi bu pembemsilik akıntıyla beraber geliyor
Kız Allah korusun canım duyduğuma gore dusukte parça parça yogu n kanama olur muş Aklına kötü bsy getirme yat dinlenme doktora git ihmal etme

Bebis Allaha emanet inşallah bsy olmz canım kiz pazar koçan evdemi serkan rafetgile gidelim dedi kesin değilde Allahtan bsy çıkmazsa

kizz MissMervee duymadin mi hic ilk aylardaa genelde yasaklio doktarr ne diye duramadinizz kizz bisiy olmazzz korkmaaa dedigim gibiiii acilee gitt icin rahat etsin bisiy olursa erken mudahale falan ederlerr duydun mu benii yigenimizi yormaaa

Kizlaaaaar Minesuu (yeni doktora gittigin icin) yarin doktora gitcem ya ben kan testi falan ister diye dusunuyorm. Ac mi gitmem lazim bana tuyo verirmisiniz

Kizlaaaaar Minesuu (yeni doktora gittigin icin) yarin doktora gitcem ya ben kan testi falan ister diye dusunuyorm. Ac mi gitmem lazim bana tuyo verirmisiniz
ac gitcnn cnmmm ac karnina olmasi gerekio hormon icin. baska sorun varsa alabilirim icimden bi ses senin prolaktinin azcik yuksek dio. ben kendiminkini ruyamda gormustum hemen doktora gittim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…