Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

anladm canım bunları haziran ayında yaptrmıştım hazirndan bu yana hem 7kilo verdim hemde 2ay sogan suyu içmiştim inşallah etkisi olur. bu ayda içtim 2gun önce bıraktm. doktrda hamile kalmn kolay dedi gülümseyerek ama işte üzülüyorm bir bucuk yıldr olmayınca
olur insallahh cnmm benimm uzulme biz de beklioruz olur insallah hepimizin gobusu dolar

İll defa böyle oldu ya hala devam ediyo uyuyamiyosan belinde ağrıyor usutttum sanmiom ama bilmiorum çok tuafim az öncede bir ağrı saplandı bacama beline adet olcam gibi 5 dk sonra gitti
yat zibar kizz:KK70:bisiy olmaz bebek yerlesiodur ay ben yatiorm elim agridi:confused:

Tatli anne adaylariiiimmmm cok özledim yav sizi topik acilmiş ben kapandi diye bakmiyodum hiç masallah formunuzu korumussunuz hatta biriktimiş konuşmuşsunuz geveze karilar siziiii☺ birsürü konusma vardi anam azcik okudum snra yoruldum baktim bitmiyo atladim sayfalari bende Minesuu Minesuu Annesiym Annesiym bana özet gecin yarin ☺ iyi geceler :KK15:
Bende bakamıyorum ki cnm 2 qündür hiç bende öyle bi baktm hızlıca :-)
@gvn1907 Minesuu Minesuu altaylimm altaylimm ne kaynana valla halim harap yani o kadar diyim :KK43: @gvn1907 ölsün kız niye ölmeye diyon :)) özledim valla sizi kızlar hepinizi ayrı ayrı öpüyorm yarn bakmaya ve yazmaya çalışcam :KK66:

X