Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ay hiç sormaa o değilde eczanenin yanından gecerkn bi test alayım dedim eşim hyr dedi sonra strese girioz dedii..bat ı beklicemm
ben de var gondereyimmi giiii bende yaomkcm battan 1 gun once yapcmm yaa bi anlami kalmiooo bekliczz yapmak yokk

Merhaba canım evet preseed jel kullandim. Korkmana gerek yok kimyasal degil, ilac degil dogal bir ürün. Ayrıca doktorların önerdiği bir ürün

Eylulll09 cnm ben de basladim kullanmaya preseed jeli bi zarari yokk kullanabilirsin
O zaman gelecek ay hastalanırsam bende alayım bundan.. bu ay eşime kendime bi şeyler depoladım ha bire belki faydasını görürüz inşallah.. Bu arada Minesuu senin ne kadar oldu kullanalı??

iyi değerlendir o zamannn.. jeli bitirmedin inşallahh..
olmucak bu ay bizim cnim yok olmuyoo yaniii bugun yumurtlama gunum sabah presedd kullandim ama. souc husran artik istemiorm cocuk falan. herseyi ertelemistim bosuna ertelemisim artik dersaneye yazilcm kpss caliscm ugrasamicm.daha fazla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…