Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kizlar nasilsiniz canlar
Ben istanbula anneme geldim cuma gunu kac gündür giremedim hic
Yeni habrrler var mi kimler hamis.
Bende bu sabah ilkkez doktora gittim burda kontrole kese gözüktü bebis gozukmesi henüz alttan baksa gozukurdu belki ama karindan bakti. Umarım bi sorun yoktur boyle iste :KK66:
Canım zaten site kapaliydi bugün acildi birsey kacirmadin bizde cumartesi den beri giremiyorduk :KK12:
Keseyi gormussun cok şükür

Bariz belirtiler var mı canım
kasık ağrım vardı hafta içi fazlasıylaa iki gündür pek yokk..az hafif var arada bel ağrısı oluyor.. sinirlilik var bide hemen sinirleniyorum birşeye.. eşime özellikle.. başkada yokk...
mesala göğüslerim dolgunlaşmadı akıntım öle fazlalaşmadı..

Kizlar size birsey danisacgim regl 10 gun var bugun yumurtlama gununde cok fazla agri yasadm 2 gun boyunca ondan once hafif hafif olyodu simdi bel agrisi yasiyorum arada kasiklarimda adet olcakmisim gibi hafif agrilar oluyo akintim sut gibi koyulasti beyaz ve fazla ama goguslerim asiri sis ve hafif agriyolar anlamadm hıc boyle olmazdi

altaylimm altaylimm sein akıntın fazlalaştı mı?
mavişim bendede akıntı fazlalastı kac gundur yoktu su ıkı gundur yavas yavas fazlalastı bole bazen şefaf bazen sarımsı hafiften göğsümde sızlama var ara ara 4 5 saate bir bir sağ bir sol bel tarafıma ufak sızıntı şeklinde ağrı oluyor ve şimdide sağ kasığıma hafif vuruyor bacağımada mavişim bbizde senle aynı kalalım hamıle hıc bırakmayalım bırbırımızı :)))

Kizlar size birsey danisacgim regl 10 gun var bugun yumurtlama gununde cok fazla agri yasadm 2 gun boyunca ondan once hafif hafif olyodu simdi bel agrisi yasiyorum arada kasiklarimda adet olcakmisim gibi hafif agrilar oluyo akintim sut gibi koyulasti beyaz ve fazla ama goguslerim asiri sis ve hafif agriyolar anlamadm hıc boyle olmazdi
canım bi kan testi yaptırsana hamıleleık velırtılerı bunalr

X