Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Selamün aleyküm bende bu ay ilk kez ovulasyon testi kullandım ve o günleri değerlendirdik bakalım hayırlısı bekleyip göreceğiz.. Ama aklıma bişey takıldı biraz geçmiş sayfaları okudumda altaylimm bi jel sayesinde hamile kalmış bu preseed jel mi acaba?? bende duydum bunu ama almaya cesaret edemedim..

Merhaba canım yanlış anlamadıysam iç anadoludan egeye gelin gelmişsin ama gelin kaynana hakkında neye şaşırdın anlamadım

Merhaba canım evet preseed jel kullandim. Korkmana gerek yok kimyasal degil, ilac degil dogal bir ürün. Ayrıca doktorların önerdiği bir ürün

Merhaba canım evet preseed jel kullandim. Korkmana gerek yok kimyasal degil, ilac degil dogal bir ürün. Ayrıca doktorların önerdiği bir ürün
yok canımm yaa çle esri olsun diye şey ettimm kan verdimde kan grubu için.ehliyet alcamda onun için gerekli...

ama bi fena oldumm daha önceki gebelik testlerinide orda yapmıştım yine oraya gidince aklıma geldii...

Merhaba canım yanlış anlamadıysam iç anadoludan egeye gelin gelmişsin ama gelin kaynana hakkında neye şaşırdın anlamadım
gelin kaynana muhabbeti yok cnm burdaa gelin yok kizim var kaynanalik yapmak yok. is bike gostermiolar bu tabiii eski kafalar icin gecerli degil burda da yok degil

yok canımm yaa çle esri olsun diye şey ettimm kan verdimde kan grubu için.ehliyet alcamda onun için gerekli...

ama bi fena oldumm daha önceki gebelik testlerinide orda yapmıştım yine oraya gidince aklıma geldii...
hamislik icinde bakin diyeydin

Kesss leeennn saat kaç olmuşş kalkkkk

su hale bak millet oglen yemegini yiyip aksam yemegi hazirlio ben daha yeni oturdum kahvalti etmeye midem yapismiss valla sirtimaaa

gelin kaynana muhabbeti yok cnm burdaa gelin yok kizim var kaynanalik yapmak yok. is bike gostermiolar bu tabiii eski kafalar icin gecerli degil burda da yok degil
Bende bi egeliyim aydınlı Evet benim kayınvalidemde ilk baştan beri öyle dedi siz benim gelinim değil kızımsınız dedi..
Allah'a şükür kaynanalık taslamıyo hiç..

mavis_61 kizz hamislik icin vermediysen kani bizi ne heycanlandirion. napak ehliyet icin veriosann yazik gunah degilmi bizi merklandirion.

Bende bi egeliyim aydınlı Evet benim kayınvalidemde ilk baştan beri öyle dedi siz benim gelinim değil kızımsınız dedi..
Allah'a şükür kaynanalık taslamıyo hiç..
evett bu konudaa cok sansliyizx sukurlrr olsunnnn yaaaa danssssssssssssssss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…