Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Hafif hafif yap bence ağır kaldırma kasıklarında kuvvet oluşmasın belki kalmışsındır yazıl etme
zaten sol kasıkta ağrım oluyorr..bugün dinleneyim yarın yaparım artık.. yazık olmasına imkan vermek istemiyorum ama geçen ayda böle belirtiler vardı hep yattım dinlendim ama tutunamadı... artık bu psikolojiye sokmak istemiyorum.. ama bir yandanda kıyamıyorumm..

altaylimm sen napıyorsunn var mı bir gelişme..yiğenimize iyi bakk.. ceviz tüket bolca ilk haftalarda beyin gelişimi oluyormuş iyi gelio.. arada arada at ağzına..

Bak tedbir kuldan takdir Allah tan tatlım yumurtlama doneminde bile kadın ayağını karnını üşütse ağır kaldırsa çocuk olmuyor tavuklar neden kuluçkaya yatar yumurtaları sıcak olacak ki yavrulasın bizde oyleyiz doğamız aynı aslında

günaydın kızlar 2 gündür rüyamda erkek bebk görüuorum ama yüzünü göremiyorum dun kaynanama gittim erkek bebk hırkası örüuo hyırdır dedım ben yapimde olunca giydirriz dedi :))

dikkate alıcamm sonuçta tecrübe konuşuyorr... saol canımm... senin ne güzel bir evladın var Allah ikincisinide verdii. bu kız olu inşallah sağlıklı bir kısçee... şükür çok önemli..geçende diyordunya maddi sıkıntılarım var diye olsunn aman boşverr ne güzel Allah sağlık sıhat vermiş evlat vermişş..maddi sıkıntı oluyor..nice insanlar var parası var ama evladı olmuyor.. bizimde dediğin gibi sıkıntılarımız var hep bi borç ödüyoruz biri bitio biri başlıyor.. ama hep benden kötülerini düşünerek şükrediyorum sağlığıma şükrediyorumm.. bebişte bereketini getirir inşallah.. bu arada kız çocuklarının bereketi daha fazla olurmuşş...

bende kımyasal olduğu için beklicem adeti yada en ufak değişik işe hissettimmi yapcam yoksa üzülüyom ben bu ay 4 gün erken yumurtladım bat 7 aralık :)))
ben anlıyorumm canımm senii.. o korku çok kötü bişey.. iki kere yaşadım.. bende bat tan bi hafta sonra fln yapcam diye söz verdim kendime ama bakalımm...
belirti var mı sende hiç?

ben anlıyorumm canımm senii.. o korku çok kötü bişey.. iki kere yaşadım.. bende bat tan bi hafta sonra fln yapcam diye söz verdim kendime ama bakalımm...
belirti var mı sende hiç?
bilmiyorum sivilcem çıkmış çenemde erken çıkmazdı ama arada cok hafif batma oldu dun 2 kere daha bıse yok

öyle yapıcam herhalde.. bakalım nolcakk... 8 gün var bat a.. heycan bastıı.. bat gelmeden test yapmıcam diye söz verdim kendime ama dayanamıcam galiba..
Bende bat gelmeden yapmam diyordum @merveaydin benden önce yaptı pozitif çıkınca kızlar yap yap diye baskı kurunca 3 gün kala yapmıştım. Inşallah canım sendende guzel haberi alacagiz

altaylimm sen napıyorsunn var mı bir gelişme..yiğenimize iyi bakk.. ceviz tüket bolca ilk haftalarda beyin gelişimi oluyormuş iyi gelio.. arada arada at ağzına..
Canim perşembe günü doktor randevum. Simdilik hersey yolunda. Ceviz iyi fikir gecen ay almıştım adet zamani incir le bir bolca yemis tim hâlâ var. Ben yeniden yiyim bare

Canim perşembe günü doktor randevum. Simdilik hersey yolunda. Ceviz iyi fikir gecen ay almıştım adet zamani incir le bir bolca yemis tim hâlâ var. Ben yeniden yiyim bare
Bide adacayı fln tuketmeyin daha doğrusu bitki çaylarını tuketmeyin...havalar soğudu grip için fln içmeyin.. Bi ıhlamurr iyi diye biliom.

Bide adacayı fln tuketmeyin daha doğrusu bitki çaylarını tuketmeyin...havalar soğudu grip için fln içmeyin.. Bi ıhlamurr iyi diye biliom.
Evet canim adaçayı nin iyi gelmedigini biliyorum. Zaten pek bitki çayı aliskanligim yok. Dikkat etmek lazim

Bazılarındada olmuyor belirti bak altaylimm da bu ay belirti yoktu ama hamiş...
Evet tek olan belirti kısa sureli olarak sadece birkac kez kasigimda birseyin attigini hissettin hani gözümüz segirirya onun gibi hatta burada pır pır ediyor diye tabir etmiştim. Öyle agri sızı falan degil. Birde test yapmadan bir iki gün önce meme ucu hassasiyet im oldu cok cok az okadar. Nerdeyse gecen aya bakarsak hic belirtim yoktu desem yeri var yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…