Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Seninn baya olmuş cnm dr a qittinmi?

Yaa belki yerleşmedir o kız

olur insallah cnmmm hayirlisi bakalim Allahim cok bekletmez insallah bizi 89 luyum cnm kibristan mezun oldum

O yönden doqruda benmde çıkıp qezmeye ihtiyacım varr yaa kına varmış oraya qitti beyfendi beni çıkar desem yorqunum der aqzına tükürecem artık yaa
Ooooo rahatliga bak ben hayyatta salmam yanliz sensiz ne işi var düğünlerde kinalarda ayip etmiş enişte sende safsin bende gelcem diyeydin ya bak kizdim şimdi

su pressed cnmi sıkıyor benim 3 kez kullaniom hala ogrenemedim. kendim ayakta yerlestirdim az once itiorum saniom ileri iyi barindedim yattim iceri sıkıyodum megerse sokmamisim hepsi seyime akti carkina tukurcm bunun haaa jel bitck yaaa

su pressed cnmi sıkıyor benim 3 kez kullaniom hala ogrenemedim. kendim ayakta yerlestirdim az once itiorum saniom ileri iyi barindedim yattim iceri sıkıyodum megerse sokmamisim hepsi seyime akti carkina tukurcm bunun haaa jel bitck yaaa
Hani kocana yaptircaktin sen onu kiz ☺

Hihihi beceriksiz hatun

Pofss cnm sıkılıyor bgn
Buqün bizle çok takılmadın ondan canın sıkılıyo senin sirkelen kendine qel
seni de goturseydi kizz kinaaya niye gitmedin ???
Ooooo rahatliga bak ben hayyatta salmam yanliz sensiz ne işi var düğünlerde kinalarda ayip etmiş enişte sende safsin bende gelcem diyeydin ya bak kizdim şimdi
Ne kızıyonuzz leynn erkek kınasında ne işim var beniimm mannaklaarr

off off heryerim jel olduu nan jel bitck yunurtlamam gelmeden bosa gitmese cnm yanmaZ carkina tukurdugum seysi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…