Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kizzz ben dee ev de pinekliomm öluom ev de oturam diye hic bir yere gitmek istemiom esim yalvario. senin bi de oglan var ilgilen iste onlaa :KK66: her sey yoluna grer bebek kismetiyle gelir unutmaa moralini de bozmaa :KK66:

kizzz ben dee ev de pinekliomm öluom ev de oturam diye hic bir yere gitmek istemiom esim yalvario. senin bi de oglan var ilgilen iste onlaa :KK66: her sey yoluna grer bebek kismetiyle gelir unutmaa moralini de bozmaa :KK66:
Valla evde dur dur sıkılıyor insan geçen sene bende pinekliyordum sonunda bu sene göreve başladım

Canım ben geçici kuran kursu öğreticiligi yapıyorum bir yandan önlisansi bitirmeye çalısiyorum böyle olduğundan birazda olsa bebek konusunu unutuyorum iyi oluyor

Sen ne görevine atanacaksin canım Minesuu Minesuu
Anladim cnmm. Ben de Turkce ogretmeniyim 2013 de mezun oldum atanamadim yaaa kolej falan dusundum.olmadi. simdi bebek yapmaya calisiorm keske gecen sene baslasaydim calismalara bebegi 1 sene ertelemistim cunku hemen olck sandim ama hic te oyle degilmis 6 aydir bekliorm melegimi:KK14::KK51:

Anladim cnmm. Ben de Turkce ogretmeniyim 2013 de mezun oldum atanamadim yaaa kolej falan dusundum.olmadi. simdi bebek yapmaya calisiorm keske gecen sene baslasaydim calismalara bebegi 1 sene ertelemistim cunku hemen olck sandim ama hic te oyle degilmis 6 aydir bekliorm melegimi:KK14::KK51:
Anladım canım olsun hayırlısi buymus atanirsin InsAllah bebek Düşünmeye başlayınca hersey bir kenara kalıyor istr hangi üniversiteden mezunsun sn doksanlimisin

Evlendiğm zaman bende uzun süre düşünmem diyordum ama üç hafta b sonra kafam dank etti düşünmek veya düşünmemekle olmuyo bebek Allah nasip ederse oluyor ki on altı aydan beri istiyoruz olmadi bakalım nasip olur InsAllah

Kııızz niye öylr diyon qelmez inşallahh kıışşştttt de qelmesinnn :KK8: ne zmn test yapcan sen bebekim
☺ bi daha ki aya kışlarım İnşallah Canim lekem geldi az önce bu ay bende herşeyi denemeyi düşünüyorum o yaglarla yapilan bişey vardi ya onu yapcam sogan suyu içicem balli tarcinli şeyden yapcam preseed alcam keçi boynuzu pekmezi alip eşime içircem allah ne verdiyse artik denicem bu ay başka öneride bulunan falan oldu mu kaçirdiklarim varsa diyin hemen onlarida yapilcaklar listeme ekliyimm :KK48::KK70:sonunda beyin perrttt :confused::KK4:

X