Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Noldu cnm canın niye sıkkın
Hayat telaşı be kuzum eşimin işleri brz düşük her bebekte böyle sıkılıyor cnm nasipleriyle gelirler ama bende kafama bşy takmadan bi gebelik geçirmek istiyorum çok şukur kmseye muhtaç değiliz ama çokta free değiliz sıkıldım 4 senedir düzlüğe çıkamamaktan faturaları sıfırlarız kira çıkar onu kapatırız başka bşy çıkar çıkar da çıkar yoruldum artık

canim sorunun neydii yumurtan mi catlamiyor ???
Bi sorunum yok aslında 30 eylülde kürtaj olmak zorunda kaldım korundugum halde hamile kalmistim olmadı bu ayda sanırım yumurtlamaya denk gelmedi :) doktor beklemek boşa zaman kaybı kocanın yaşı geçiyor dedi :KK70: ondan baslaticak bende yok demedim :KK30:

Hayat telaşı be kuzum eşimin işleri brz düşük her bebekte böyle sıkılıyor cnm nasipleriyle gelirler ama bende kafama bşy takmadan bi gebelik geçirmek istiyorum çok şukur kmseye muhtaç değiliz ama çokta free değiliz sıkıldım 4 senedir düzlüğe çıkamamaktan faturaları sıfırlarız kira çıkar onu kapatırız başka bşy çıkar çıkar da çıkar yoruldum artık
Canım herşeyde bi hayır var ya üzme kendini bebisini :KK43:

bi de ikizz bebek :KK70:yandin kizimm sennn:KK3:

Yok cnmm sakın alttan baktırmayın düşğk riski var diyom size yaa ecik bekleyin ananızın karnında nasıl durdunz :KK62:
Yok be yavrum alakası yok ben daha once baktırdım sorun olmuyor kotu bşy olsa drlarda bakmaz ama bnm tahmini karnımda gorunur değer katlanır daha o güne kdr bnm değere göre şuanda görünürmüş ama bakalım gidince görecez artık :KK66:

Bi sorunum yok aslında 30 eylülde kürtaj olmak zorunda kaldım korundugum halde hamile kalmistim olmadı bu ayda sanırım yumurtlamaya denk gelmedi :) doktor beklemek boşa zaman kaybı kocanın yaşı geçiyor dedi :KK70: ondan baslaticak bende yok demedim :KK30:
ama yumurtlamanla ilgisi yoksaa klomen neden verdi kiii anlamadimm yumurtasi caatmayanlara veriolar . kac yillik evlisin cnmm nezamandan beri istiosunuzki ??

ama yumurtlamanla ilgisi yoksaa klomen neden verdi kiii anlamadimm yumurtasi caatmayanlara veriolar . kac yillik evlisin cnmm nezamandan beri istiosunuzki ??
Canım benim 12 yasında oğlum var 12 senedir korunuyorum yani klomeni yumurtalar gelissin die veriyor 3 ay istedik olmadı 4.korundum hamile kaldım maalesef kaybettim ben 31 eşim 40 yasında yumurta takibi yapicak olursa olur olmaz sa vardır bunda bi hayır çok ara verdiğim için korku var yani

Kizlar yumurtlama gunum dundu ama ben 3 4 gundur resmen agri çekiyorum hasta olcakmisim gibi

Herkeste var cnm o dert takma kafana benm annemqilde öyle annemde çalışıyo bide üç kız ablalarm okuyo birinin düqünü olcak kaç yaşlarına qelmişler bak hala borç ödüyolar biri bitiyo biri başlıyo kendini üzme Allah can saqlıqı versin

X