Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Evet alkol sigara gani herhalde hareketsiz olur bnm ki alkol alan biridir ben 1 hafta icirmedim sposlar ölüyormus
benim ki cok sigara icio yaaa hala akillanmadi kendi bilir ben daha gencimm. bacisi dogursunn gorur gununu

benim ki cok sigara icio yaaa hala akillanmadi kendi bilir ben daha gencimm. bacisi dogursunn gorur gununu
Valla kmse kimsenin çocuğu gibi olmaz eşin sever gibi görünür ama kendinin farklı bnm eşim çocuğuna düşkündür oyle aman aman sevmez başkasının çocuklarını

Kocaya aldırabilirim yada 3 te gidicez hava bozuk o yüzden çıkamam belki çocukta var o motorla alır gelir diye dusundum bakalım
kizz ikizler burcuyum bennn degisken ruh halim var bi iyi olurum bi bakmissi zirliom ayy napiyimmm hic bisiy takmam kafaya ama insan bu durumda korkuo kizim senin gibi tarlamiz verimli degil senin tuzun kuru

Valla kmse kimsenin çocuğu gibi olmaz eşin sever gibi görünür ama kendinin farklı bnm eşim çocuğuna düşkündür oyle aman aman sevmez başkasının çocuklarını
sevmesinden bahsetmiom kizzz imrencekk uzulckk babasigil torununj sevincee kafasina dank etckk onundiom. şapsikim daha farkinda degill

kizz ikizler burcuyum bennn degisken ruh halim var bi iyi olurum bi bakmissi zirliom ayy napiyimmm hic bisiy takmam kafaya ama insan bu durumda korkuo kizim senin gibi tarlamiz verimli degil senin tuzun kuru
Tarlaya bakma sen :)benim çocuğum varken bi yakınımın olmuyordu karı benden sonra 3 tane dogurdu senin tarla bi verim yapacak durduramıycaz seni her sene karın şiş dusunsene

sevmesinden bahsetmiom kizzz imrencekk uzulckk babasigil torununj sevincee kafasina dank etckk onundiom. şapsikim daha farkinda degill
Bence senin ki de istiyordur oyle dusunme her erkek ister belli etmez kimi de dolu yaşar bnm herşçif ben daha bunu çıkarmadan 3.nun derdinde yapmam valla karnım çatlamış hep 62 kikoyum daha simdiden

Tarlaya bakma sen :)benim çocuğum varken bi yakınımın olmuyordu karı benden sonra 3 tane dogurdu senin tarla bi verim yapacak durduramıycaz seni her sene karın şiş dusunsene
Allah verirse ucunudee ard ardaa yapicmm

Bence senin ki de istiyordur oyle dusunme her erkek ister belli etmez kimi de dolu yaşar bnm herşçif ben daha bunu çıkarmadan 3.nun derdinde yapmam valla karnım çatlamış hep 62 kikoyum daha simdiden
kizz benim herifff ben den cok istiooo ben istmiodum kii o istio diye. ama armut pis agzimaa duss istio hemen olck sandim ne zormus diye. ben ayaklari dikiorm ya cnm sklmasin diyer yanima gelio 45 dk oldu kak artik diyo

Amine45 tatlim uzulme benim de bat 15aralik beraber beklerizesin ameliyat olsun benim ki olck onunuzdeki ay insallah. zaman kaybediyoruz bu sekilde bakalim hayirli
Evet ya vakit kaybı valla ya yarıyıl tatilinde diyor eşim ana ben şimdi olsun istiyorum

Minesuu face olan var mı kızlar ozelden yazın ekleşelim bazen tel dan bu site sorunlu oluyor bende tel dan giriyom,ekleşsek ömür boyu kaybetmeye kim birbirimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…