Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canım inşaallah seninki hamilelikte dır rabbim versin sana bu ay canım,benim de adete 10 gün kala bel ağrım ve sol kasıkta çok feci ağrı oldu çok ümitliydim hatta kahve akıntı bile geldi eşime demedim sürpriz yaparım diye ama adetim bi gün öne geldi adete 2 gün kala yürürken karnımın alt kısmında danki bişey patlicak gibiydi,hatta her ay gelen o kocaman sarı sivilcem de gelmedi ufacık bi sivilce çıktı o da aynı gün söndü kayboldu valla tüm belirtiler vardı ama bugün adet oldum
hmmm... :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: çok kötü bi durum dimi belirtileri yaşıyorsun ama sonuç negatif...inşallah benim öyle olmazz..

hmmm... :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: çok kötü bi durum dimi belirtileri yaşıyorsun ama sonuç negatif...inşallah benim öyle olmazz..
Diyebirim ki ilk kez bu kadar belirti oldu ya sivilce bile yok,demekki psikolojik de oluyor, ama ben önce fazla takmadım ki bu ay sadece kahve akıntı geldiği gün ümitlendim adet olunca şok olsun

onune gelen hamile kaldi bu ay ne ugurlu ellerim varmis iyiki acmisim topikii bi kendime faydamm yok kelin ilaci misali:63:[/QUOTE bi de bana :KK43::KK43: olmadı yine canım hatta bi gün ince geldi normalde yarın dı bugün geldi, moralim sıfır,,_ Annesiym Annesiym 1yil 3aydır istiyoruz 3 aydır tedavi oluyoruz bende sorun çıkmadı hsg çektim kapalı dedi tek tüp, sonra ameliyat oldum LAPAROSKOPİ yle onda temiz dendi ama eşim de varikosel varmış ameliyat şart

Canım inşaallah seninki hamilelikte dır rabbim versin sana bu ay canım,benim de adete 10 gün kala bel ağrım ve sol kasıkta çok feci ağrı oldu çok ümitliydim hatta kahve akıntı bile geldi eşime demedim sürpriz yaparım diye ama adetim bi gün öne geldi adete 2 gün kala yürürken karnımın alt kısmında danki bişey patlicak gibiydi,hatta her ay gelen o kocaman sarı sivilcem de gelmedi ufacık bi sivilce çıktı o da aynı gün söndü kayboldu valla tüm belirtiler vardı ama bugün adet oldum
Yaa oldun demek :KK43: inş obur denemeye cnm ovu jel vs kullan sende çok iyi oluyor hazılayalım seni

Yaa oldun demek :KK43: inş obur denemeye cnm ovu jel vs kullan sende çok iyi oluyor hazılayalım seni
Günaydın tatlım çok sağol sabır, preseed JEL alayın diyom bi de ovu testi,ama daha önce test aldım adete kadar hep çift çizgiydi inansam mı bilemedim ya

Amine45 Amine45 tatlim uzulme benim de bat 15aralik beraber bekleriz:KK19:esin ameliyat olsun benim ki olck onunuzdeki ay insallah. zaman kaybediyoruz bu sekilde bakalim hayirli:110:

Günaydın tatlım çok sağol sabır, preseed JEL alayın diyom bi de ovu testi,ama daha önce test aldım adete kadar hep çift çizgiydi inansam mı bilemedim ya
Ovu testi candır kız marka olarak laboquick öneririm kapıda ödemeli biyer var kartsız alabiliyorsun ama oyle adete kdr çift çıkmaz test dandik olabilir sen hazırla kendini bu ay

daha yumurtlamadimm zamaninda yumurtlucm sanirim bu ayyy. simdi de yumurtlayamiom mu diye kafama takmaya basladimmmm:KK3:

cocuk olsada olmasa olck cnmm ama ileri degil bizim baslangicta daha. hareketliligi zayif bakalim presedd ise yarar insallah. simdiki erkeklerin hepsinde varmis yazik adamlara yaaa:KK51:
Evet alkol sigara gani herhalde hareketsiz olur bnm ki alkol alan biridir ben 1 hafta icirmedim sposlar ölüyormus

İyilik yavrum hava kasvetli içim karardı bgn depresif takılırım artık :KK43: yeğen iyidir herhalde bilmiyorum bakıcaz bgn sonuç alcaz :)
burda da cok firtina var yaaa sel seli goturuyor valla bi yanda geldiio:KK15: ne zaman almaya gitcn sonuclari:KK45:

X