Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Minesuu Minesuu
Miktar-5.5 MLK REFERANS 2-6
PH-7.5 REFERANS 7,2-8,0
VİZKOZİTE- NORMAL
RENK -OPAK
LİqUEFACTİON- 1SAAT20DK
İLERİ HAREKETİ- 8
YAVAS HAREKETLİ-26
YERİNDE HAREKETLİ-16
HEREKETSİZ-50
SPERM SAYISI-35MİLYON
normal MORFOLOJİ YÜZDESİ-60
ANORMAL MORFOLOJİ YÜZDESİ-40
MİKROSKOBİ-1-2 LÖKOSİT
CİNSEL PERHİZ -3 GÜN
Dip not;;; ünv de yaptığımızda ileri hareket 0 çıkmıştı, bu kez özel de yaptık Dr dedi ileri harekette sorun var

yeni bir iş gününden herkeseeee GÜNAYDINNNNN kızlar bu ay işinmişz zor spermiyogram rahim filmi ve amh toplamı 670 tl allah bereket versin :))))

Minesuu Minesuu
Miktar-5.5 MLK REFERANS 2-6
PH-7.5 REFERANS 7,2-8,0
VİZKOZİTE- NORMAL
RENK -OPAK
LİqUEFACTİON- 1SAAT20DK
İLERİ HAREKETİ- 8
YAVAS HAREKETLİ-26
YERİNDE HAREKETLİ-16
HEREKETSİZ-50
SPERM SAYISI-35MİLYON
normal MORFOLOJİ YÜZDESİ-60
ANORMAL MORFOLOJİ YÜZDESİ-40
MİKROSKOBİ-1-2 LÖKOSİT
CİNSEL PERHİZ -3 GÜN
Dip not;;; ünv de yaptığımızda ileri hareket 0 çıkmıştı, bu kez özel de yaptık Dr dedi ileri harekette sorun var
cnm bizimki bukadar ayrintili degil. eveet hastaneden hastaneye degisiomuss. esim gecen hafta tekrar baktirmak icin gitmisti beceremedi. benim esimin 40 milyon spermi var fakat hareket yuzde 15 tabi bu 4 ay onceydi. bence cokta kotu degil. pressed kullan bakkk hareketlendirio spermi ozellikle hareketsiz olanlar kullansin diyolarr :KK66: bence olur. bi sitede okudum adamin 2 milyoncun spermi varmis 2 yil olmamis. kiz da sadece bir kez pressd kullanmis o ay hamile kalmiss benimde tek umudum bu bakalim :KK66:

cnm bizimki bukadar ayrintili degil. eveet hastaneden hastaneye degisiomuss. esim gecen hafta tekrar baktirmak icin gitmisti beceremedi. benim esimin 40 milyon spermi var fakat hareket yuzde 15 tabi bu 4 ay onceydi. bence cokta kotu degil. pressed kullan bakkk hareketlendirio spermi ozellikle hareketsiz olanlar kullansin diyolarr :KK66: bence olur. bi sitede okudum adamin 2 milyoncun spermi varmis 2 yil olmamis. kiz da sadece bir kez pressd kullanmis o ay hamile kalmiss benimde tek umudum bu bakalim :KK66:
Aaa gerçekten mi!?? Ne güzel ya fiyatı biraz uçuk sanırım dimi!? :p öyleyse eşim ameliyat olmasın kullanalım bu ay,,eee sende kullancan mı ?benim bat bitsin alcam da nerden alsam ki

kizz benim herifff ben den cok istiooo ben istmiodum kii o istio diye. ama armut pis agzimaa duss istio hemen olck sandim ne zormus diye. ben ayaklari dikiorm ya cnm sklmasin diyer yanima gelio 45 dk oldu kak artik diyo :KK70:
Yrm saat diksen yeter ben sadece belime yastık koymuştum bide günahı var pis gezmenin ama ben o gece yıkanmadım sabah yıkandım onada dkkt et bu ay bekliyorum ben sizden

yardimcim var zaten kizz kaynannam sagolsun haftada 1 gun gelio :)) bi doguram her gun alcam :))
Anlaşabiliyosan iyi bnm kş doğum ettim geldi şeyimde dikişlerle ben kalktım hizmet ettim annem geldi yemek yaptı hep bnmkinde iş yok bunda gelmese de olur anam yeter bana :)

Aaa gerçekten mi!?? Ne güzel ya fiyatı biraz uçuk sanırım dimi!? :p öyleyse eşim ameliyat olmasın kullanalım bu ay,,eee sende kullancan mı ?benim bat bitsin alcam da nerden alsam ki
Eczaneden canim 139 tl olması lazim. Yada K.Kartı kullaniyorsan internetten 110 tl ye alırsın.

Kuzum öyle yağmur çamur ki heryer rampa hep yollar tek gidemem eşim 3te motorla alacak gidip haber vericem mutlaka bende çok meraklardayım valla korkuyorum da :KK43: dun baktım adet günleri ve birkaç gün öncesi yaptıranların 400 lerde şaşırdım bende
Valla Can'ım bende korkuyorum 38 düşük inşallah yükselir benimki de onlar üstüne görme yaşamış olmasın

Valla Can'ım bende korkuyorum 38 düşük inşallah yükselir benimki de onlar üstüne görme yaşamış olmasın
Dun gece uyandım kafama takıldı brz araştırma yaptım dusuk olup yükselen de var ama bizim dönemimiz de hep 120 480 700 olanlar var bebeğin ne ara döllendiği ile alakalıymış biz biliyoruz mesela bizim bebekler 15 16 gunluk yumurtlama gününe göre bak google yaz yumurtlama gününe göre beta hcg değerleri diye referans aralıkları çok uçuk dur hatta ben kopy edim

Dun gece uyandım kafama takıldı brz araştırma yaptım dusuk olup yükselen de var ama bizim dönemimiz de hep 120 480 700 olanlar var bebeğin ne ara döllendiği ile alakalıymış biz biliyoruz mesela bizim bebekler 15 16 gunluk yumurtlama gününe göre bak google yaz yumurtlama gününe göre beta hcg değerleri diye referans aralıkları çok uçuk dur hatta ben kopy edim
Bende şimdi baktım 10 çıkıp yükselen bile var şimdilik bi şey diyemiyorum bat bugün olması gerekiyordu tahminim ce geçen ay 28 oldum Çünkü eğer 28 gelecekse baya erken yaptırmışım eğer bu gün gelecekse 2 gün önceden o yüzden içim rahatladı yani

Bende şimdi baktım 10 çıkıp yükselen bile var şimdilik bi şey diyemiyorum bat bugün olması gerekiyordu tahminim ce geçen ay 28 oldum Çünkü eğer 28 gelecekse baya erken yaptırmışım eğer bu gün gelecekse 2 gün önceden o yüzden içim rahatladı yani
Bende geçen ay 28 oldum ama bnm regl hep 2 3 gün geri atıyor kızlığımdan beri dediğin gibi eğer gününde varsaysak erken yaotırdık normal dusuk çıkması

X