Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

hiç hayal kırıklığına uğrama aklından çıkartmaya bak eğer bir problemin yoksa sağlık açısındn psikolojik kendini frenlemek sana düşer. Ve Bol bol dua ettinmi de senin ilacın bunlar olur. o zamanda daha çabuk hamile kalırsın ALLAHın izniyle kardeşim.. :)

onune gelen hamile kaldi bu ay ne ugurlu ellerim varmis iyiki acmisim topikii bi kendime faydamm yok kelin ilaci misali:63:[/QUOTE bi de bana :KK43: :KK43: olmadı yine canım hatta bi gün ince geldi normalde yarın dı bugün geldi, moralim sıfır,,_ Annesiym Annesiym 1yil 3aydır istiyoruz 3 aydır tedavi oluyoruz bende sorun çıkmadı hsg çektim kapalı dedi tek tüp, sonra ameliyat oldum LAPAROSKOPİ yle onda temiz dendi ama eşim de varikosel varmış ameliyat şart

FACESİ OLAN VARSA EKLEŞELİM Mİİİ???

bata 11 gün var... bel ağrım var normalmidir ki???
Canım inşaallah seninki hamilelikte dır rabbim versin sana bu ay canım,benim de adete 10 gün kala bel ağrım ve sol kasıkta çok feci ağrı oldu çok ümitliydim hatta kahve akıntı bile geldi eşime demedim sürpriz yaparım diye ama adetim bi gün öne geldi adete 2 gün kala yürürken karnımın alt kısmında danki bişey patlicak gibiydi,hatta her ay gelen o kocaman sarı sivilcem de gelmedi ufacık bi sivilce çıktı o da aynı gün söndü kayboldu valla tüm belirtiler vardı ama bugün adet oldum

X