Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

İnşallah canım adetten önce öğrenmenin de sıkıntısı bu ya aslında çok meraklı olmamak lazım

İnşallah canım adetten önce öğrenmenin de sıkıntısı bu ya aslında çok meraklı olmamak lazım
evet hatırlıyorsan ben batı bekle demiştim sana.. bu stres çok kötü.. ben bu ay battan bi hafta sonra bakıcam söz verdim kendime tabi bi hafta sonra adet olmazsam

Ev poh goturuyo yav ben bgn ne mıymıy oldum yemekte yok ocakta kızlar Ben isleri yaoam yemek yapam benim koca gece geldigi icin relaxim ama oglan ac tavuk istiyor kalkimde isleri yoluna koyim yoldada kazi calismasi var beynimi s..... Ben gittim ahlakimda bozuldu sankim hamilelik yaramadı bana

yok artıkk üçümüzünde aynı gün mü doğcakkk

facem yok malsef..kızlar dün hamiş olduğumu öğrendim
inşallah bu sefer sağlıklıdır bebeğimm
Ayy çok sevindm cnmm hayırlı olsuunnn dua et bizedeee
Huhuuu hamişler çoqalıyoooo dualarınızııı istiyorz şekerleeerrr
Yaz bakalım cnm ne kadar qünün qeçti ne kadardır istiyodn neler yaptn belirtilern neler çok oldum ama

Benimde eşim resim koymama Fırsat vermez eşek :) ama oğlumun adıyla kullanıyorum öylesine kullanmayanlarla resimleşelşm en kötü :)

Canim hayirli olsun Allah tamamina erdirsin insallah bize de ugra arada belirtilerini fln paylas arkadaslara tekrar tebrik ederim seni cok etiketledim ama gormedin sanirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…