Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

evet canım geçirdim.. ben bata üç gün falan vardı baktırmıştım 60 küsür çıkmıştı.. ama benim daha önceden kimyasal geçirmişliğim olduğu için daha şüpheliydii.. beklemek zor oluyor.. o bekleme döneminde hep araştırdım böyle düşük olupta çok yükselen varmışş o yüzden kimseyle kıyaslama..belki seninki böyle düşükten başlayıp yükselecekk..çok var öyle olan...bebişin tutunmuştur sana..üzme kendini düşünmemeye çalışş.. iki gün sonra tekrar kan ver o zaman belli olur zaten.. ama ben inanıyorum yükselicek o değer..
İnşallah canım adetten önce öğrenmenin de sıkıntısı bu ya aslında çok meraklı olmamak lazım

İnşallah canım adetten önce öğrenmenin de sıkıntısı bu ya aslında çok meraklı olmamak lazım
evet hatırlıyorsan ben batı bekle demiştim sana.. bu stres çok kötü.. ben bu ay battan bi hafta sonra bakıcam söz verdim kendime tabi bi hafta sonra adet olmazsam :110:

Ev poh goturuyo yav ben bgn ne mıymıy oldum yemekte yok ocakta kızlar Ben isleri yaoam yemek yapam benim koca gece geldigi icin relaxim ama oglan ac tavuk istiyor kalkimde isleri yoluna koyim yoldada kazi calismasi var beynimi s..... :KK70: Ben gittim ahlakimda bozuldu sankim hamilelik yaramadı bana :KK70:

canlarımmm
IOj78GUg2TexfDyq6uJJoRDHe2mq0dgvHGPkSwRiYFSEnxSideisCq4vK-pZ2OOrhAlIHnn6cwqi_dNahI7byXp-cPkPNTPitd0euvY=w230-h156-nc

facem yok malsef..kızlar dün hamiş olduğumu öğrendim
inşallah bu sefer sağlıklıdır bebeğimm
Ayy çok sevindm cnmm hayırlı olsuunnn :KK200: dua et bizedeee :-)
Huhuuu hamişler çoqalıyoooo dualarınızııı istiyorz şekerleeerrr :KK66:
Yaz bakalım cnm ne kadar qünün qeçti ne kadardır istiyodn neler yaptn belirtilern neler çok oldum ama :-)

Benimde eşim resim koymama Fırsat vermez eşek :) ama oğlumun adıyla kullanıyorum öylesine kullanmayanlarla resimleşelşm en kötü :)

Gunaydin kizlar. 1cicek3bocek 1cicek3bocek canim bende tekrarlamadim tahlili gecen persembe vermistim kan bitek acaba yarın saglik ocağında versem mi yine. Burda doktordan randevu almakta zor bi doktor var oda full dolu anca 7 Araliga alabildim randevu. Ozele baslicam yilbasindan sonra ama bakalim hersey yolunda gidiyordur inşallah :KK66:
Canim hayirli olsun Allah tamamina erdirsin insallah :anneadayı::emir_bebek::nazar: bize de ugra arada belirtilerini fln paylas arkadaslara tekrar tebrik ederim :KK15: seni cok etiketledim ama gormedin sanirim. :KK66:

X