Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar merhaba burdaki fikirleri görünce yazmak istedim regli tarihime 4 gün var acaba erkenden kan tahlili yapsam sonuç çıkarmı arada sırada sol kasık ağrısı var sizce ne yapmam gerekir gecikmesini mi beklemek doğrudur

Ben de varım ya beni niye unutuyorsunuz çok yorum yazmıyorum diye mi aşk olsun mobil internet olduğundan bende çok yazamiyorum ama her an takip ediyorum sizi kim ne durumda diye dualarına beni de al mavis_61 mavis_61
Canım vala unutuluo kusura bakma arada hatırlat kendinii..sanada ederim canım benimm..inşallah yuzumuz gulecekk yakında..

Kizlaaaar nasilsiniz muhabbet baya koyuymus valla yetisemiyorum ben size. Yasli oldugum icin sanirim. Aramizda 19 yasinda olanlar varmis masalah citir pilicler sizi gidiiiii. Ben 26 yasindayim :KK70:
Bu arada benim acaip bi bel agrim var beliirti olabilir mi cok heveslendim beli agriyinca sevinir mi insan :KK70:
Bat 30kasim hatirlatmis olayim...

Evet Can'ım bana da düşük geldi ya ama doktor gebelik var dedi. Adetim geçmedi ya daha ondan mı acaba
Canim hayirli olsun değer dusuk demek için erken bence cunku benim 2 gün gecince 72 idi canim. 4 gun sonra 419 oldu yani bekle bence daha adetin geçmedi deger normal bence içini rahat tut :KK66:

Kızlarr bat listemizzz...:KK200:

Eklentiler

• IMG_20151125_182119.jpg
    IMG_20151125_182119.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 33
Canim hayirli olsun değer dusuk demek için erken bence cunku benim 2 gün gecince 72 idi canim. 4 gun sonra 419 oldu yani bekle bence daha adetin geçmedi deger normal bence içini rahat tut :KK66:
naber kuzum hayırlınolsun demişmiydim hatırlamıom tekrar diyeyimm hyrlınolsun cnm

Kizlar bi yas muhabbeti olmus bugun benimde aklimdan geciyordu kim kac yasinda acaba diyee tam okuyamadim daha ama bende 89 luyum :)

Kizlaaaar nasilsiniz muhabbet baya koyuymus valla yetisemiyorum ben size. Yasli oldugum icin sanirim. Aramizda 19 yasinda olanlar varmis masalah citir pilicler sizi gidiiiii. Ben 26 yasindayim :KK70:
Bu arada benim acaip bi bel agrim var beliirti olabilir mi cok heveslendim beli agriyinca sevinir mi insan :KK70:
Bat 30kasim hatirlatmis olayim...
kizz ben de 26 yasindayim ne yaslisi gebertirim he:KK70: biz de citirik onlar daha cücükkk:KK8:

cnm uzulme aralik anasi olck mrknetme :KK66:
Çok kötüyüm şu an sanki hiç olmayacak gibi yegenimin sesini duydum daha kötü oldum ben çocukları çok özlüyorum yuvam eksik sanki,eşim le mutluyuz ama evlat olmayınca eksik kalıyor insan,kayınpederimde yanımda tel da torunlarıyla konuşuyor benim zoruma gidiyor benim de olsaydı şimdi baba daha iyi davranırlardı diyorum, sanki dışlıyorlar beni gibi hissediyorum herşey batıyor işte

X