Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kizlarr preseddi kullandim 1 saat once bosa gitti kocamda is yokk olmadii yanii suan hic iyi degilim aglamaktan harab olmus durumdayimmm yeter artik dedim bu ay da fos olck bizim ara verecegim 3 4 ay daha fazla kaldiramicm bu stresi tek basima sonra gorusuruz kendinize iyi bakin :KK61:
Minee saçmalama bi kereyle olmuyor zaten yine dene olur mu öyle pes etmek kuzum

insallah oyle olur cnm ona moral veriorm zaten olan kendime oluo napayim dedigin gibi bu da benim sinavimmis :KK43: Alalh kerim ben elimden geleni yapiorm Takdir Allahin. kizz senden cok ben hycnliyim yaa esin kacta gelckk adam kim bilir nasil mutlu olck ayyyy:KK60:
Daha var canim gelmesine birde aramizda 1 saatlik zaman farkı varya biz 1 saat geriden geliyoruz. Ayy neyapcak duyunca acaba bende cok merak ediyorum

Ümitsizliğe kapılmamak, telaşlanmamak, stres olmamak zor gerçekten... Bu ay 2. Deneme bizim ona rağmen sanki 416. gibi stresliyim :110:. Neler neler var en kötüsünü düşününce şükretmek lazım. Yaşlar genç zamanımız var... Evet çok istiyoruz doğru ama bir yandan da keyfini çıkarmak lazım :KK49: Moralleri yüksek tutmak lazım :KK200: Minesuu Minesuu

kizlar benim derdim cocuk degil ki cocuk olur insallah Allah kismet ederse ama yolu yokusa sokmak buna kiziorm bennn. o jeli skmk icin yarim saat ugrastim evire cevire sktm:KK48: sanirim sinirlerim cok gerildi bi de olmayinca emek verdim ya sinirlerim heptrn delirdi. artik sabah kalkip su jeli binkerr daha denicm kaldircm adami sabah olur insallah:KK17:

kizlar benim derdim cocuk degil ki cocuk olur insallah Allah kismet ederse ama yolu yokusa sokmak buna kiziorm bennn. o jeli skmk icin yarim saat ugrastim evire cevire sktm:KK48: sanirim sinirlerim cok gerildi bi de olmayinca emek verdim ya sinirlerim heptrn delirdi. artik sabah kalkip su jeli binkerr daha denicm kaldircm adami sabah olur insallah:KK17:
Inşallah canım benim. Sendeki bu azim hic bitmesin

X