Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Zaten Allah vercekse her şekilde veriyo

Annesiym veririm tabiki haber anlatırım canım benim merak etme. Ama biraz gec yazarım kociş bugün gec geliyor eee süpriz yemek olayida geç olcak ancak gece anlatirim

Kızlar bende bir uyku hali sormayın anam eve gelip direk uyur mu bi insan elimi kaldıramıyorum gülsem mi ağlasam mı bilemedim :))) benim ders çalışmam lazım yaaaaa

ayyy cok iyi dusunmussun kizzz masallahh mutluluguniz kat kat katlansin insallahhhh

kizlarr preseddi kullandim 1 saat once bosa gitti kocamda is yokk olmadii yanii suan hic iyi degilim aglamaktan harab olmus durumdayimmm yeter artik dedim bu ay da fos olck bizim ara verecegim 3 4 ay daha fazla kaldiramicm bu stresi tek basima sonra gorusuruz kendinize iyi bakin

Yapma ya böyle

Kuzumm yapma yaa hemen pes ediyon ama ben sana ne dedim illaki olcak böyle sorunlar kendini hazırlaman lazımm yapma böyle

Canım esin bildigi icin preseed i yumurtlama nin yakın oldugunu falan stres yaptı haliyle. Sen ona destek ol ve hemen pes etme. Oda uzulmustur en az senin kadar hem bugün o gün de degil yrn tekrar deneyin olmadi sen kendin dene preseed i esine söyleme seni ozledim de bebek suan umrumda degil de bak daha farklı olur.

canımm eşin stres yapmışş sen demedinmi daha önce böyle olmuyordu diyee..üzme kendini nolurr istikrarlı ol. lütfenn kendini üzmee..

Kızlar dagilmak, bosvermek yok. Siz elinizden geleni yapın takdir Allah a kalmış. Rabbim belki sınıyor. Isyan edecekmi kulum diye. Bol bol dua edin. Onun haricinde zaten herkezin belli uygulama tarzlari var
Jel olsun, kür olsun, ovulasyon testleri, yumurta takibi v.s v.s pes etmek yok. Burada doktor kimseye senin cocugun olmaz da demedi ! Minesuu canim bu sözlerim en cok sana. Sen buranin en minnak en kıpır kıpır kizisin. Seni gercekte tanımıyorum ama burdaki hislerimle sana pes etmek aglamak kusmek yakismiyor. Bence sen cok guclusun. Ve bu bebegi gercekten istiyorsan en kısa zamanda da kavusacaksin.
Canım arkadaşım benim, seni seviyorum, seviyoruz da bunu sakın unutma

yazdiklarinda duygulandirdi simdi ben bunada agliorm tesekuur ederim canm benim benim iyiki varsinizzz. dua ediorm zaten yapack baska carem yok bubarada jeli bi cesaretle ben enjekte ettim nasil ettiysem artik geri hepsi disari ciktiagladim rahatladim suan biraz daha iyim kuzum. Raabbime siginiyor tevekkul Allah. bu kocam elimde kalmassa iyi. siz olmasaniz nasil dayanirdim bilemiorm canlarimmmmm nese kaynaklarim benimmm

Sende bizim burada neşe kaynagimizsin kuzum benim. Insallah bu son üzüntü den aglayisin olur bundan sonraki sevinc göz yaşın olsun bak asla yapamam dedigin jeli bile kendin kulkanmissin bu bile büyük adım. Bu sefer ciktiysa çıktı napalım. Birdahakine daha az çıkar. Belki hic çıkmaz srn eşine kizma birseyde deme. Hatta destek olki birdahakine bomba gibi olsun. Sana kendini kanıtlamak isteyecektir mutlaka. Erkek psikoloji çünkü kendilerine yediremezler çünkü.

insallah oyle olur cnm ona moral veriorm zaten olan kendime oluo napayim dedigin gibi bu da benim sinavimmis Alalh kerim ben elimden geleni yapiorm Takdir Allahin. kizz senden cok ben hycnliyim yaa esin kacta gelckk adam kim bilir nasil mutlu olck ayyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…