Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Günaydın herkese bata 5 var bu sabah test yine negatif :KK43:
Canım Günaydın. Testi nekadar bektlettin ? Bak dün benim ilk paylastigim test hemen çıkmamış ti bende tam atiyordumki hayali bir cizgi gördüm sonra hafif belirgin oldu. Bugün de başka bir test yapip emin oldum.

Attım canım testi canım sıkıldı görünce önceki gebeligimde gormustum 5 gün kala şimdi yok maalesef
Canım birde şu var ben dün yani adete 3 gün kala yaptigim testi zar zor gördüm. Senin gibi 5 gün kala yapsaydim demekki cikmayacakti o yüzden hemen ümidini kesme

Canım Günaydın. Testi nekadar bektlettin ? Bak dün benim ilk paylastigim test hemen çıkmamış ti bende tam atiyordumki hayali bir cizgi gördüm sonra hafif belirgin oldu. Bugün de başka bir test yapip emin oldum.
Yarım saate yakın beklettim olsa çıkardı galiba.. Yarın sonraki gün yapmaya devam edicem inşallah görürüm 2. Çizgiyi ama umudum yok galiba

Canım birde şu var ben dün yani adete 3 gün kala yaptigim testi zar zor gördüm. Senin gibi 5 gün kala yapsaydim demekki cikmayacakti o yüzden hemen ümidini kesme
Canım inşallah ya sizleri görünce tekrar ümitleniyorum zaten :) doğru 5 gün kala yapsan çıkmaz mış

Ovuladyon testi yaptım.eğer pazar gunu yumutlamışsam böle çıkması normal mi?

Eklentiler

• IMG_20151124_112054.jpg
    IMG_20151124_112054.jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 32
Evet canım zaten silik çıkmış demi ?
evet silik.. daha önce hiç yapmadımda o yüzden soruyorumm... ateşim biraz düşük gibi geldi bana o yüzden acaba yumurtlamadım mı diye düşünüyorum.. hatırlıosan geçen ay ateşim 37,6 falandı.. o yüzden emin olamadım..

Biraz daha bekleyince böyle oldu yaklsşık 10dk sonraa.. Kafam karıştı ya.. Tecrübesi olanlar yardım lütfenn..

Eklentiler

• IMG_20151124_113638.jpg
    IMG_20151124_113638.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 46
evet silik.. daha önce hiç yapmadımda o yüzden soruyorumm... ateşim biraz düşük gibi geldi bana o yüzden acaba yumurtlamadım mı diye düşünüyorum.. hatırlıosan geçen ay ateşim 37,6 falandı.. o yüzden emin olamadım..
37.6 ciktiginda bata yakindin ama demi ? Ben öyle hatirliyorum. Istersen adete kadar ovulasyon testi ne devam et 2 günde bir iliskiyi ihmal etme pazar günü de yumurtladiysan zaten sıkıntı yok degerlendirdin öncesini yanlış bilmiyorsam

37.6 ciktiginda bata yakindin ama demi ? Ben öyle hatirliyorum. Istersen adete kadar ovulasyon testi ne devam et 2 günde bir iliskiyi ihmal etme pazar günü de yumurtladiysan zaten sıkıntı yok degerlendirdin öncesini yanlış bilmiyorsam
evet diyorumya en son hatırladığım perşembe ilişki oldu ctesi oldu ptesi oldu bugün olmıcak yarın olur diye planlıyorum.. belki yumurtlama gününde olmadı ama bir gün öncesi olmuştur muhakkak..
evet bata bi hafta fln vardı ozaman 37,6 dı.. farkediyormuki.

evet diyorumya en son hatırladığım perşembe ilişki oldu ctesi oldu ptesi oldu bugün olmıcak yarın olur diye planlıyorum.. belki yumurtlama gününde olmadı ama bir gün öncesi olmuştur muhakkak..
evet bata bi hafta fln vardı ozaman 37,6 dı.. farkediyormuki.
Bata yaklaştıkça derece yükselir canim

X