Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

off anamm basima agrilar girdi kizz takilmaz demi

altina yastik neyim koydun mu iliski sirasindaa. bu jeli yaptiktan sonra geri akmiomuu Allahim sana geliormm
Hayir canim sıktiktan sonra kipraşma akmiyor canim rahat ol stres yapma. Aksada problem degil biz en yüksek doju kullanıyoruz zaten sonra vak keyfine iste

ben erkek istiommm tabi saglikli olsun da kiz erkek farketmez ama gorumcemin erkek benim de once erkek olur insallahhhhhh oncee saglikkkk insallahhh
Kız diretme Allah ın zoruna gider ben oğlumdan sonra kız diye kendimi yırttım rabbim aldı benden hele hamile kal dua edersin gonlunce kız enerjisi var ama senle ilgili bende

Ay bende de oyle bi his var minesuu adindan ve yazma tarzindan boyle mini mini bir kus gibi sanki kiz ona cok yakisir gibi hadi hayirlisi
Kız diretme Allah ın zoruna gider ben oğlumdan sonra kız diye kendimi yırttım rabbim aldı benden hele hamile kal dua edersin gonlunce kız enerjisi var ama senle ilgili bende

kizlarrrrr fal baktirdimmmmmmm 10 lirayaaaa gercek birineeeeee bakin ne cikti falimdaa hem de atancm bu yil insallah. bunayda bebis haberi varmis insallahhhh

Eklentiler

• 20151123_223549.png
    190,6 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…