Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canim evet 4g yazana kadar zaten önce siringayi oraya getir sonra tüpü sık. Ama aşağı eyme sakin siringayi akiyor
kendimi ilk iliskiye gircegimiz gun ku gibi hissediorm ruyalarima girdi su jel yaa esim ben yaparim dio valla acitirsa kafasini kircam. psikolojim bozuldu yaa su veled bana neler yaptirioo

kendimi ilk iliskiye gircegimiz gun ku gibi hissediorm ruyalarima girdi su jel yaa esim ben yaparim dio valla acitirsa kafasini kircam. psikolojim bozuldu yaa su veled bana neler yaptirioo
Deliii yapıyo işte daha ne istiyonn benimkine desem yap diye seve seve yaparr utanqaç olduqumdan adam böyle şeylere seviniyo

Deliii yapıyo işte daha ne istiyonn benimkine desem yap diye seve seve yaparr utanqaç olduqumdan adam böyle şeylere seviniyo
ne utancm gii yapsin isi ne ben beceremem kii egilir dogrulurkene icine kaciririm ne kiymetli seyim varmiss yaa sanki ben de var bi tek

Allah sizi emi anlamıyom kız ben arada hislerim gidip geliyor mesela 1saat önce bi his geldi kızım olacak ayyy ağzım bal yesin anasının kızı olsun bitane de ne yakışır bana kız çocuk kokoş ederim onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…