Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Selam kızlar uzun zamandir girmiyorum çünkü eşim izin vermiyordu etkileniyorum diye ondan habersiz mesaj yazıyorum iki haftadır topigi takip ediyorum kim ne alemde diye öncelikle hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum bekleyenlerinde hayırlı sonuçlar alması için dua ediyorum

Bende burda yeniyim kızlar sorun belli zaten evlat hasreti :-(

Bebeqim eşine hiç qöstermeseydin burda takıldıqını benmki bilmez burda sohbet ettiqimi fln ne qerek var ben her derdimi açıyom burda okur mokur mazallah

şimdi cumartesi yani ayın 17 si yumurtlama günün takvime göre ama sen 16 si cuma birliktelik oldu demi ?
8 zi 9 zu ney? Onu çözemedim
Can'ım takvim bana göre yanlış çünkü benim sancım ayın 8i gibi oldu ve biz 9 u berbar olduk ben sadece beraber olduğumuz günleri görün diye attım yanlız yazmadığım günler de bar sanırım. Can'ım yaptım ama insan böyle de korkuyor biliyo Musun ya kimyasal sa diye falan. Bu arada o 17 adetten sonra 17. Gün ayın 14 Can'ım küçük olanlar adetten sonra kaçıncı günler olduğu

Hg çocuk yokmu hiç cnm ne kdrdır istiyorsun
Hb canım 14 aydır istiyoruz olmuyor 2 ay önce tedaviye başladık hsg çektim şah tüp kapalı görünmüş ameliyat olacağmı söyledi Dr van da ameliyat oldum kapalı değilmiş eşim de varikosel olduğunu söyledi eşim ilaçla tedavi oluyor duzelmezse ameliyat olacakmış dya ediyoruz bakalım, başka bir sorunumuz da yok çok şükür

Yaaa saçmalama neden öyle düşünüyorsun. Insallah sag saglim bebisine kavusacaksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…