Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canim belli etmemeye çalıştım ama benim eşim imam koyde oturuyoruz yani hep evde net yok evde mobilden giriyorum elim de pat pat anladı illaki
Hmm anladım canım.
Bu eşler kadınların işine niye karışır ki yaa hepsi aynı biz onların işine karışıncada işime karışma oluyo siz niye bizim işimize karışıyonuz alla alla :KK62:

Kızlar bişey sorcamm.. Ben gecen ay sol yumurtalıktan yumurtladım yani sol tarafta batma fln oluyorduu.. Şimdi yumuttlama dönemindeyim galiba yine sol tarafta batma vs var.. Ben bir ay sağ bir ay soldan diye biliom.. İki ay üstüste soldan olabilirmi benmi yanılıyorum.

Annesiym Annesiym aman bu ay ikimzde kalalim imsallahhh kiz ayni ay dogum yapariz hemmm :KK45:valla ben cok cabaliorm ama esimde tik yok tehdit ettim az once bu ay oldu oldu olmaadi dogum kontrol hapi icicm dedim :KK62:

Can'ım üçümüzün bat aynıydı ya ondan dedim ay. Yoksa hepimiz inşallah Can'ım benim bak hamilelerin duası kabul olur bide tez Zaman'da bebeşin gelir inşallah
insallah cnmm inaallahhh. pazartesi kan vermeye git. cnm yanilma payi yok silik dahi hamileliktir. kafani boyle seylere takma bebegin seninle cok sukurr :KK66:

X