Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ayy kuzum kıyamam ya oda zor yokmu onun bi tedavisi fln?

Benim pozitifi gördüğüm gün ki ilişkiden 3 gun sonra bir iştahım açıldı 20 dk 1 yemek yiyordum 2kilo aldım bu kısa dönemde iştah açıklığı birinci belirtim idi 2.belirtiye dikkat tescilli gebelik belirtisidir oğlum da da bu yöntemi takip ettim ateş olçme eğer bi gebelik söz konusu ise ateş 37 gibi çıkıyor dusukse ateş zor gibi 3.belirtim soldan yumurtladım ben ilişkiden 2fyn sonra soo bacağıma inen ağrı ve sızı oluştu sanki uyuşuk gibi oluyodu 4. Sık idrara çıkma ben tabi üşüttüm sanıyordum kirpiklerm çok karışık şuanlık aklıma gelenler bunlar

Doqru cnm iki qün bekle qene idrarda bak sonra kanda baktırırsn hayırlı olsun cnm bizede dua et litfeeenn
Cansın her zaman duamdasınız arkadaşım alnımıza ne yazılmışsa onu yaşıyoruz evladının kıymetini bilenlerden eylesin allahım bizi o kdr gereksiz anne olanlar var ki emin ol sizler fazlasıyla hakediyosunuz bu bebekleri

Ayy kuzum kıyamam ya oda zor yokmu onun bi tedavisi fln?
ameliyat olck cnm ole dedilerde bilmiom yani. yaa kendimi kotu hissediorm ben zaten sevmiorm.iliskiyi beni o uyaracagina ben uyariom sanki ben erkegim neymis beni opup severken kaciomus kalkmiomusss beni.odaklayamio kendinidee biktim artik ta bilemiorm. dun gece de bi aglama tuttu benii 2 saat agladim nedeni yok. neyse sinirim bozuldu uyucm ben hic bisiy hatirlamak istemiorm sadece uyucmmm

ne güzell yaaa... ben hiç bişey görmüyorum rüyamda bebekle alakalı.. korunurken görürdümm..şimdi istiyoz ya rüyada bile görmüyorumm..
Ben 3 gebeliğimde de görmüştüm hatta bebekleri cinsîyeleri ile birlikte bu da erkek bebek oğlumun bebekliğine benziyordu aynı :)oğlum gibi güzeldi

Aynen öyle cnm

Kıyamammm sıkma canını bebeqim ameliyat olsn bian önce düzelir merak etme.
Sana ilişkiyi sevdirmesi qereken kişi eşin ztn cnm

Ben 3 gebeliğimde de görmüştüm hatta bebekleri cinsîyeleri ile birlikte bu da erkek bebek oğlumun bebekliğine benziyordu aynı :)oğlum gibi güzeldi
2 qün önce bende doqurdumu bebeqimi sevdiqimi qördüm cinsiyeti qörmedim ama kıza benziyodu inşallah bende qerçeqi qörmüşümdür

ne güzell demekki kalp gözün açıkmışş.. Rabbim herkese göstermiyor rüyasında... ikinci oğlun olacak demekk.. sağlıklı sihatli olsunda.. tebrik ederimm.. kan tahlili yaparsan haber et..

Günaydın kız kardeşler:)bu sabah test yaptım ilk idrarla hayalet çizgiyi gördüm :)sanırım bebeğim benimle sat 28 kasım 3 gün geri atar bnm her @y 5 gün vardı erken dollenme oldu sanırım :)
Aa benimkinde 28 kasım Can'ım belirtilerin neler bende acayip mide yanması var gece uykudan uyanıyorum sanki kezzap içmişim gibi Bu hamilelik belirtisi mi

Aa benimkinde 28 kasım Can'ım belirtilerin neler bende acayip mide yanması var gece uykudan uyanıyorum sanki kezzap içmişim gibi Bu hamilelik belirtisi mi
cnm paylaştım belirtilerimi gebelik kişiden kişiye değişiyor sen ateşine bak kaç bana söyle ağızdan ölç bide bnm öyle mide yanmalarım olmadı bende 7, haftada başlıyor mide sorunları 9 ay çekiyorum sen bana sor günlerimiz bir çünkü inş sende kalmışındır

ne güzell demekki kalp gözün açıkmışş.. Rabbim herkese göstermiyor rüyasında... ikinci oğlun olacak demekk.. sağlıklı sihatli olsunda.. tebrik ederimm.. kan tahlili yaparsan haber et..
Nasip rabbim bilir tabi cnm haber veririm mutlaka oldukça belirtileride paylaşıcam

Benim geçen ay kimyasaldı ya o yüzden büyük ihtimal biraz ileri atar.. ama normal şartlarda 6 aralık.. bakalımm bu ay karışık benim yumurtlama dönemlerindeyim şu anda galibaa.. iyi değerlendirmem lazım..
İnşallah bu ay saqlıklı bi şekilde sende kalırsn cnm

ahhh cnmmm yaaaa ( kiyamam. 4 yil oldu demek. rahim filmi cektirdin mi esinin sprmlerine bakildi mi. pkoy bi sebep degil bencee cok kisi hamile kalio engel degil yani. senin pko cok mu var kilo durunun nedjr ? sogan suyunu mutlaka denemelisin
Rahim filmi temiz,esimde hicbir sorun yok,laparoskopi bile oldum sonuc tertemiz,iki asilama ve denemedigim kur kalmdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…