Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Günaydın kız kardeşler:)bu sabah test yaptım ilk idrarla hayalet çizgiyi gördüm :)sanırım bebeğim benimle sat 28 kasım 3 gün geri atar bnm her @y 5 gün vardı erken dollenme oldu sanırım :)
gunaydin cmm masallah. Hadi bakalim hayirli olur insallah :))))

Kızlar bnm testim laboquick strip testlerden flaşı yok telefonun inşallah sizde görebilirsiniz hayalet çizgiyi

Kızlar bnm testim laboquick strip testlerden flaşı yok telefonun inşallah sizde görebilirsiniz hayalet çizgiyi Eki Görüntüle 1695086
gordum cnm bennn masallahhh insallah boyle devam eder. bisiy sorcm tatlim ovulasyon cift cizgi olduktan sonra mi iliski oldu yani ayni gun ve sonra tekrar oldu mu ?????

gordum cnm bennn masallahhh insallah boyle devam eder. bisiy sorcm tatlim ovulasyon cift cizgi olduktan sonra mi iliski oldu yani ayni gun ve sonra tekrar oldu mu ?????
Minecim benim testim 10 kasımda pozitifti ben sadece o gece ilişkşde bulundum yani yumoş daha çatlamamış idi ağrıdan ölüyordum ağrı yoğun iken ilişkide bulunduk öteki günü değerlendiremedik çatladığı gunu yani misafirlikteydik hemen kalmışım yani birde pozitiften 2 gün önce ilişki oldu o kdr

anladim cnmm ben yogun iliski yasamak istemiyorum da oyuzden sordum. esim odaklandigi zaman olmuo akisinda olmasinlazim. ama bu ay ne yumurtladigimi bilck ne de baska bisiy adami strese sokup etkilemicm

Günaydın şekerimm Minesuu
Benm dün ilişki olduya sabah kalktım o bölqe yanıyo acıyo idrarımı zor yaptm şimdi bişe yok ama qene idrar yaparkwn yanarmı bilmiyorm. Bayadır ilişki olmadı ya ondan mı oldu ki yoksa iltihap flnmı var normalde yoktu Ama ilişkiden sonra oldu

anladim cnmm ben yogun iliski yasamak istemiyorum da oyuzden sordum. esim odaklandigi zaman olmuo akisinda olmasinlazim. ama bu ay ne yumurtladigimi bilck ne de baska bisiy adami strese sokup etkilemicm
Erkek çok stres oluyo doğru doğru günde 1 ilişkide olsa hamile olunuyor sürekli ilişkş spermin değerini dusuruyor

Sen qenede az ilişkide bulunma adamı iki qünde bi kendin ayart bişe hissettirmeden

allah allah kuzummmm iltihap falan olmasiiinnn yaaaa. uuzn sure olmamasjyla alakasi var mi bilmiorm ama zorlandiysan da olabilir kizzzz su doktoru ihmal edip durmaa cik tek basina git adami hasta etmeee

Ayyy evet bacım ya sen söyledin kana çıkamam bgn cnm eşim erken gidecek işe oğlumla oraya gitmem zor belki yrn giderim brz dursun bakalım rabbimden büyük yok o isterse olu zaten
Doqru cnm iki qün bekle qene idrarda bak sonra kanda baktırırsn hayırlı olsun cnm bizede dua et litfeeenn

Sen qenede az ilişkide bulunma adamı iki qünde bi kendin ayart bişe hissettirmeden
ayartsam da olmazz yok seyim agriyo bilmem ne dio varikoseli varyaa deliriom ben deee senin benden farkin mi var diye agir konusuom amaaa zoruma gidio ben kadin olarak istersen o erkek olara seyim agriyo dio kopartcm gorck gununu simdimde dr a gitti bakalim.ne etck sperm verirken gitti guzelim spermler bugun4. gundu. artik.olmaz bizim bugun 2 gun sonra olur olursa odaa

allah allah kuzummmm iltihap falan olmasiiinnn yaaaa. uuzn sure olmamasjyla alakasi var mi bilmiorm ama zorlandiysan da olabilir kizzzz su doktoru ihmal edip durmaa cik tek basina git adami hasta etmeee
Buqün kalktm qidim dedim sonra erindim vazqeçtim qitcem ama cnm en kısa zamanda adette qidim diyodm ya keşke qitseydm

Gebelik strip test ile yaptım ilk idrarla erken dollenme erkek evet bu gece Er kek bebeğim olmuştu rüyamda ruyalarım hep çıkıyor :)
ne güzell yaaa... ben hiç bişey görmüyorum rüyamda bebekle alakalı.. korunurken görürdümm..şimdi istiyoz ya rüyada bile görmüyorumm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…