Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

altaylimm ve @merveaydin kizlarr atin su ölu topragini uzerinizden bakiyimmmm. adetiniz yaklastiya o yuzden kotu hislere burundunuz stres basti o yuzden biylesiniz ama gorceksniz ki minnaklar sizinleee

Annesiym kusummm belini sickk tuttttt sicak havlu kiy yada sicak bi dusa gir. kendine dikkat ettttttttt. ya bende bu ilac yuzunden hic iyi degilim mide bulantisi bas agrisi yapti ben dee daha 1 tane ictim oysaki etkisi cokmus bu ilacinn yaaa

Olsun cnm o bi iki kullandıktan sonra bünyen alışır olmaz sonra kullan aksatma sakın. Başladınmı kız çalışmalara ben ilk çalışmamı yapmış bulunmaktaym şuan ayaklarımı diktim yatıyorumm dediqim qibi yap bak ilk ilişkide bi kullan sonra bide yumurtlamada kullanırsn

cnm esinin sperm sonuclarinin fotosunu cekip ginderirmisin mrk ettim. 3 gun istio bizim doktorda. Zaten en fazla 4 gun sonra kalitesizlesiyor tatlim

Ben yurtdışındayım cnm ben bile anlamıyorum hiç sonuçları. Garip geldi bana gün belirtilmesi. Sonuçta normal hayatta 3 4 gün beklemiyoruz bebek denemesi için. Ne yani amaç testte iyi sonuç çıktığını görmek mi? :/

yok gi baslamadim daha temizlenmedim zaten benim ki yarin sperm verck morfolojisine falan baktirck. Benim cnm hic istemio yaaa aman. kolay gelsin kizzz iyicee dikkk haaaaa popoyu kaldirrr yukariiii

yok gi baslamadim daha temizlenmedim zaten benim ki yarin sperm verck morfolojisine falan baktirck. Benim cnm hic istemio yaaa aman. kolay gelsin kizzz iyicee dikkk haaaaa popoyu kaldirrr yukariiii
Kaldırıyom cnm eşim hazır banyodayken ben rahat rahat dikiyom arada bi sallanıyom heryere daqılsınnn hastaneye mi qitceksniz yarn iyi kuşum nasl ikna ettin? Bide üç qün ilişki öncesi verilmiyomu cnm sperm öyle yapsaydınız daha iyi olurdu

kiz benimki zaten kendi gidio bu ucuncu verisi Allahtan ikna etme derdim yok kendi dedi yarin bi doktra gidim diye kendi gitck ben evde olcm )) ben yatiorm kusum basimi kaldiramiom resmen yaaa. yarin gorusuruz iyi geceler iyice dikkkkkk cok sallanmaaaaa yolu kaybederler sonraaa

zaten 4. gunu yarin onun kusum. bugun gidemedi cam balkoncular geldi yaa@Annesiym zaten bak su iyi geliomus bu geliomus diorm hemen al ya da yapalim dio dedigimi yapio hemencik. hayir dese dellenirim zaten sukurrr

Bide kızlar hangi ay kafaya takmazsaniz stres yoksa o ay oluyor bebis kafanizi ona odaklamayin ders gibi yapmayın ilişkiyi keyfine yapın en ummadığınız ay minikler gelecek inşallah.

Kızz belki doqru yolda deqillerdir diye sallanıyorm belime krem sürdürüp sıcak havluyu bastırdım şimdi İnşallah sabah qeçmiş olur aqrım çok rahatsız ediyo valla.
İyi canım ne qüzel anlayışlı çabalıyo benmki daha yeni bıraktık korunmayı diyip duruyo ben delleniyorm yavaş yavaşşş.

Sistiler canim goguslerim dolgunluk var. Icerden sizlama oluyor bazdn. Bugun çok gaz var bide gurul gurul karnım.
En belirqin belirti qöqüs müş ztn
Ben hep keyfe yapıyorm cnm aklımda tabiki bebek oluyo ama kendimi hiç odaklamıyorm kafadan atmak mümkün olmuyo da bu ay rahat olmaya çalışcam :)

Senin baya olmuş cnm 4 yıldır olmuyo mu? Ne sorunun var?
polikistikover gözüküyor sorun...yani yumurta tembelliği.ama ilaçlarla yumurtalrm çok güzel geliştirilp çatlatlyo ve yine de gebelik oluşmuyor.kafayı yemiş durumdayım.....bimedliğimz başka sorunlar da mı var diye niye olmuyo

canim elmayagini bi arastir baska bi ismi adacayiyagi sanirsam.mantar icin cok etkiliymis.

Üzülme cnm araştır sor qerekirse en iyi dr a qit bi drda takılıp kalma belkide bi qünü vardır o qünü bekliyodur annesi sen bol bol dua et sakın isyan etme herşeyin başı duaa olur İnşallahhh.
Bide canım preseed diye bi jel var duymussundur belki o jelle çok hamile kalan var bi al dene istersen

ahhh cnmmm yaaaa ( kiyamam. 4 yil oldu demek. rahim filmi cektirdin mi esinin sprmlerine bakildi mi. pkoy bi sebep degil bencee cok kisi hamile kalio engel degil yani. senin pko cok mu var kilo durunun nedjr ? sogan suyunu mutlaka denemelisin

Günaydın kız kardeşler:)bu sabah test yaptım ilk idrarla hayalet çizgiyi gördüm :)sanırım bebeğim benimle sat 28 kasım 3 gün geri atar bnm her @y 5 gün vardı erken dollenme oldu sanırım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…