Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

evet bazılarında hiç olmuyormuşş... hem sen kuruntu yapma geçen ay belirti vardı ama hamiş değildinn belki bu sefer belirti olmadığı halde hamişsindir..:KK200:
Evet canım dogru diyorsun gecen ay okadar belirtim var dedim, kirmizi kartı gördüm. Bu sefer brlirti yok Inşallah bebek gelir. Dua etmekten başka birsey kalmadı artık :KK200:

İnşallah bu ay saqlıklı bi şekilde sende kalırsn cnm
saol canımm inşallah hepimiz bu ay hamiş olduğumuzu öğrenirizz .. inşallah sende eşine dgünü hediyeni verirsin bu mutlu haberle... bu ay o kadar çok şey içiyorum ki artık olmazsa saldım çayıra mevlam kayıra yapıcamm.. çok yorucu çünkü.. sabah akşam vitamin içiyorum.. öğlende coraspin.. bide incir kürü..:KK34: yinede şükürler olsun sağlığımız yerinde..

cnm paylaştım belirtilerimi gebelik kişiden kişiye değişiyor sen ateşine bak kaç bana söyle ağızdan ölç bide bnm öyle mide yanmalarım olmadı bende 7, haftada başlıyor mide sorunları 9 ay çekiyorum sen bana sor günlerimiz bir çünkü inş sende kalmışındır
altaylimm altaylimm da vajinal ölç daha sağlıklı sonuç veriyor demişti bakalım eve gidince bi ölçeyim

Rahim filmi temiz,esimde hicbir sorun yok,laparoskopi bile oldum sonuc tertemiz,iki asilama ve denemedigim kur kalmdi:KK42::KK42::KK42:
benim arkadasimin 7 yil olmadi esindede kendindede sorun bulamadilar yoktu. artik umudu falan kesmislerdi sonra arkadasimin adeti gecikti hic hamilemiyim diye dusunmedi bile okadar umutsuzdu benim ilkokul arkadasim hem de zorla hastaneye gittik sonun pozitifti 2 yil oluo dogum yapali :))) bide esimin kuzeninin karisinin 4 yildir olmuodu adet duzunligi varmis tiroitleri yuksekti bide olmuodu temmuzda hamile kaldi inanamadik dio simdin17 haftalik oldu oda :)))) vakti saati dedikleri bu olsa gerek Allah ol demeden olmuyor sabir isteee ama o da bizde yok hayal kirikliklri senden sonra evlenenlerin hemen cocugu olmasi v.s v.s cok yipratiyo insani tevekkul Allah sen dualarini ihmalnetme senin icin co dua etcm Alalhin izmiyle olack insalllahhh.:anneadayı::KK19:

ayrica potipoto potipoto sogan suyu yap ic pkoyu tamemen temizliyo ben daha ince hic altan nuaye olmadim hep karindan bakiolardi 33 ml sol tarafta polikistik over var dendi bana 3 dr gittim ama onemli degil falan dendi. ben de 2 ay once annemin yanina gittim annem hergun sogan suyu kaynatip icirdi ama 10 gun falan yaptim. sali gunu alttan muaye oldum pko miko yok dedi doktorrrr cok sasirdimmmmm sen de kullan bakkk herkez yapio tamamen gecirio 2 hafta yapcn sonra bana dua edersinnn:confused::KK74:

canım sende iltihap için kullanmıssın tamamen gecti mi gebe kalabildin mi bır de zeytın yagıyla mı karıstırmak llazım cok soru sordum kusura bakma :KK43:
Canım ben hamilelik için yapmadım iltihap varken hamilelik düşünmemiştim. Sanırım 5 ay oldu Yapalı. Ve ondan sonra doktora gittiğinden iki kere test yaptım iltahap yok dediler. Şuana kadar sorun yasamadim çok sukur. 2 aydirda hamilelik dusunduk ama daha olmadı. Senin kaçıncı ayın?

Canım ben hamilelik için yapmadım iltihap varken hamilelik düşünmemiştim. Sanırım 5 ay oldu Yapalı. Ve ondan sonra doktora gittiğinden iki kere test yaptım iltahap yok dediler. Şuana kadar sorun yasamadim çok sukur. 2 aydirda hamilelik dusunduk ama daha olmadı. Senin kaçıncı ayın?
cok sagol canım ben 9 ay oluyor malesef iltihap var yogun bır sekılde 2.kez doktora gıttım yıne fitil verdi yine kullancam ama bu yagı denemeye karar verdim yumurtalıkta hormon testınde bır sorun yok galıba sadece bu ıltıhap engelliyor gebelıgı bakalım denicem insallah gecer :KK43:

cok sagol canım ben 9 ay oluyor malesef iltihap var yogun bır sekılde 2.kez doktora gıttım yıne fitil verdi yine kullancam ama bu yagı denemeye karar verdim yumurtalıkta hormon testınde bır sorun yok galıba sadece bu ıltıhap engelliyor gebelıgı bakalım denicem insallah gecer :KK43:
iltihap nasil bisiy oluyorrr nasil anlasilio ??????????

Canım senin iltahabin derecesi neydi bilmiyorum ama benim idrarimi yaparken ciddi acı cekiyordum. Zeytin yağıyla karıştırıp yaptım ben. Mesela ben bi kabın içine adaçayı yağını boşaltım aynı siseyle 2 şişede zeytin yağı kattim yanı 1e 2 ölçek. Eğer canını yakarsa adaçayı keskin cünkü zeytinyağını 3 ölçeğe çıkarabilirsiniz. Ben 20 günde faydasını gördüm. İnsallah sanada fayda eder canım. Beklemek çok zor. Allah yardımcı olsun ins.

X