Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kizlar moralim cok bozukkk bizim akrabanin ikinci cocugu olmakmis adeti gecmiss ilk ayinda hamile kaldi hem de cok canim sikkinnn :KK61:

Son düzenleme:
kizlar moralim cok bozukkk bizim akrabanin ikinci cocugu olmakmis adeti gecmiss ilk ayinda hamile kaldi hem de cok canim sikkinnn :KK43:
İnsan kötü oluyor canımm.. bende bazen düşünüyorumm onun oluo bnm niye olmuo diye.. herşeyin bir zamanı var galiba.. yinede şükretmeliyiz ki hamile kalmak için sağlıksal bi problemimiz yok.. sabredip beklemek zorundayız..

İnsan kötü oluyor canımm.. bende bazen düşünüyorumm onun oluo bnm niye olmuo diye.. herşeyin bir zamanı var galiba.. yinede şükretmeliyiz ki hamile kalmak için sağlıksal bi problemimiz yok.. sabredip beklemek zorundayız..
oyle cnmmm :KK43: cok uzuldummm duydugumdaa benim neden olmuo aylardir diyeee. millet nasil tutturuyo yaaa haksizlik buuu :KK43: unutmustum ne guzel gene aklima geldiii icim aciyoo :KK61::KK61:

oyle cnmmm :KK43: cok uzuldummm duydugumdaa benim neden olmuo aylardir diyeee. millet nasil tutturuyo yaaa haksizlik buuu :KK43: unutmustum ne guzel gene aklima geldiii icim aciyoo :KK61::KK61:
Bizim iş yerinde bi kız var hamile ama hiç dikkat etmiyor.. yediğine falan .. sigara içiyor kahve fln fazla tüketiyor.. haksızlık diye düşünüyorum biz bu kadar çabalıyoruz olmuyor onun umrunda değilmiş gibi ama göbişte bebiş var.. :110::110::110:

Bizim iş yerinde bi kız var hamile ama hiç dikkat etmiyor.. yediğine falan .. sigara içiyor kahve fln fazla tüketiyor.. haksızlık diye düşünüyorum biz bu kadar çabalıyoruz olmuyor onun umrunda değilmiş gibi ama göbişte bebiş var.. :110::110::110:
Allah akil fikir versin ya hic mi dusunmuyo bebisini yaaa. :KK43: Allahim bize de saglikli bebisler nasip et lutfennnnnn :KK61:

Sakiiinnn olun kızlarr üzülmeyin isyan etmeyin bizim hakkımızda hayırlısı buymuş bi qünü var diye düşünün sıkmayın canınızı ben seviniyorm hamile haberi duyduqumda tabi içten içe üzülüyorm hadi benm olmassa ben ne zmn tatcam o duyquyu diye İnşallah bizde en kısa zmanda tatcaz o duyquyu :KK66: :anneadayı:

Şimdi benden size destek olsun kızlar Rabbim inşallah hepinize hayirli sağlıklı evlatlar nasip etsin hicbirimizin kucağını boş bırakmasın dua edin kızlar ve gerçekten en önemlisi kafaya takmamak evet bi yerden sonra insan malesef bunu dusunuyo ama dusunmemeye çalışın ve bi tavsiye daha hamilelikte önce doktora gidip bütün dişlerinize baktirin ben çok çektim de

Şimdi benden size destek olsun kızlar Rabbim inşallah hepinize hayirli sağlıklı evlatlar nasip etsin hicbirimizin kucağını boş bırakmasın dua edin kızlar ve gerçekten en önemlisi kafaya takmamak evet bi yerden sonra insan malesef bunu dusunuyo ama dusunmemeye çalışın ve bi tavsiye daha hamilelikte önce doktora gidip bütün dişlerinize baktirin ben çok çektim de
Sen ne kadardır istiyodun ne sorunun vardı cnm? Hayırlı olsun Rabbim saqlıklıca kucaqına almayı nasil etsin \İnşallah :anneadayı:

A annesiyim sen ne zamandır istiyorsun
7 aydır evliyim 3 ay korunduk 4 aydır korunmuyorz korunmadıqımdan beri 4 kere adet qördüm yavaş yavaş benm aklımada saçma sapan sorular qeliyo qeri kovuyorm ama ister istemez insan düşünüyo bende qitcem en kısa zamanda hastaneye bu ay da olmassa. Ne qibi sorunlardan dolayı cnm özelmi? Ne kadar istedin bide özel bişe denedin mi cnm çok oldum ama :-)

7 aydır evliyim 3 ay korunduk 4 aydır korunmuyorz korunmadıqımdan beri 4 kere adet qördüm yavaş yavaş benm aklımada saçma sapan sorular qeliyo qeri kovuyorm ama ister istemez insan düşünüyo bende qitcem en kısa zamanda hastaneye bu ay da olmassa. Ne qibi sorunlardan dolayı cnm özelmi? Ne kadar istedin bide özel bişe denedin mi cnm çok oldum ama :-)
Estaĝfirullah özel bi şey yapmadım ama kafaya takmak insanı çok ama çok etkiliyo 2 ay bekledim benim kasık fıtığım vardı onun yüzünden hep erteledim korundum olmadığını öğrendim gün korunmayı biraktm bence.önemli olan biraz.olsun kafayı boşaltmayı sağlamak ama tabi önceden de folik asit başlıyor doktorlar erkenden gidilse elbette ki yararı olur senin de daha az olmuş inşallah en yakın vakitte sende mutlu haberleri alırsın

X