Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Bende böyle diyom belki filmi cektirmeme hiç gerek kalmicak diyorum ama yok ben gitmem diyo ve preseed i almya yanasmiyodu basta simdide söz konusu onunda benle gelip test vermesi olunca direk o jeli alip deneyelim diyo sinir ediyo beni yaa :KK62: sahipsiz gibi tek gidip geliyom millet değil koca sülalesiyle geliyo ben sap gibi yanliz :110::KK14::cry:
kizzz kocansiz git doktora ne olck valla ben kocami goturmedim dusun ilk muayenemdi. kocam olunca stres oluyorum beklemek istemio ikide bi sigara icmeye cikio beninde strese sokuo. en iyisi tek basina kafan rahat olck valla. erkekler sabirsiz. benim derdim bana yetio bi de onlami ugrascm ayak bagi bana :KK70::KK70:

kizzz kocansiz git doktora ne olck valla ben kocami goturmedim dusun ilk muayenemdi. kocam olunca stres oluyorum beklemek istemio ikide bi sigara icmeye cikio beninde strese sokuo. en iyisi tek basina kafan rahat olck valla. erkekler sabirsiz. benim derdim bana yetio bi de onlami ugrascm ayak bagi bana :KK70::KK70:
Ben istiyorum valla gelmesini ya milleti öyle görünce imreniyorum ☺

Ben istiyorum valla gelmesini ya milleti öyle görünce imreniyorum ☺
aman hic te imrenmiom valla gel désem destek olmaya kosa kosa gelir ben istemiorm acikcasi. ayrica pressedle deneyin bakalim cnm bu ay cunku sperlrri harektlendiyorya faydasi olur insallahta adamda sende doktora gitmektn kurtulursunuz :KK66: 1 ay daha bekle bakalim.:KK19:

aman hic te imrenmiom valla gel désem destek olmaya kosa kosa gelir ben istemiorm acikcasi. ayrica pressedle deneyin bakalim cnm bu ay cunku sperlrri harektlendiyorya faydasi olur insallahta adamda sende doktora gitmektn kurtulursunuz :KK66: 1 ay daha bekle bakalim.:KK19:
Öylede vakit kaybetmek de istemiyorum canim ya olsun istiyorum biran önce :KK19:

Öylede vakit kaybetmek de istemiyorum canim ya olsun istiyorum biran önce :KK19:
Gec olsun da guc olmasin canimmm... Bir seyi cok istememek lazim. Sabirli ol. Olck bir gun. Bu da bizim imtihanimiz iste. Allahim saglikli hayirli evlatlar nasip etsin hepimize insallahhhhh. Olacak ben inaniyorum. Yuce Allah olmayacak seyin hayalini kurdurmazmis. Sabrini deniyor belki :KK66:) iyi geceler:anneadayı:

Kizlaaaarrr yaaaa cok kötüyüm sanirm hasta olcammm :mad:migrenim tuttu tutacak. Bir haftadir her gunum agri sizi mide bulantisi ile geciyo geceleri ozellikle cok tutuyo bide uyku hali cok iyice duzensizlestim yaa pazar gunu circir pazartesi kabiz sali bel bacak kasik karin agrisi carsamba gunduzu gaz sancisi gecesi mide bulantisi dallasa döndummm noluyo bana daha bata 3 gunum var . Kafayi yiycem esim diyoki agrimayan biyerin varmi elini attigi yere aciyo agriyo diyom :KK42: ilacta icemiyommm

nasill yaaa ne yaprin da hareketliligi yukseltin kizzz esine veridig ilac ne ise yario anlatirmisin benim esiminde hareketligi dusuk birazzz
canım ben hergun 1 adet muz bir adet ınce paket bitter çikolata 5 adet ceviz sabah aksam k boynuzu pekmezi 1 tatlı kağısı birde akratdan aldım macun var adını bılmıom tam cok karısıkı seler var ıcınde bole oldu suan esım devam edıyor

Tabi cnmm artmıştır iyi sabretmişsin valla ben olsam ertsi qün qider bi daha baktırırm :-) iyi cnm Rabbim saqlıklıca kucaqınada almayı nasip eder inşallah bizlerede dua et sürekli aralıkta eşimin doqum qünü hediyemi bebeqimle vermek istiyorm Allah nasip ederse hamilelerin duası kabul olur dua et bize :)
INSALLAH hamileyimdir de canim duam da kabul olur ve Rabbimde sizin önce gobuşünüzü sonra kucağınızı doldurulur. eşinden süpriz yaparsın rabbim isteyen herkese nasip etsin. Ama bu bal tarcin coekotu kurunu çok methediyorlar. Denemediyseniz deneyin bence :KK66:

kiz senin rahat olman lazim ilk cocugun.olmus zaten nasil olsa bir tane cepte var ne dusunuonn bunlari. biz napak ölek miii elde avucta hic bisiy yok:KK43:
Ah be kuzum sen benim neler yaşadığımı bi bilsen bak ben 2012 de evlendim 2013 de oğlumu kucağıma aldım hiç beklemedim hemen hamile kaldım normal doğumla oğlumu doğurdum oglum 6 @ylıkken 1 kere adet gorerek adetim geçince hamile olduğumu öğrendim oğlumun daha dişi yoktu ağzında tam 7 aylik dis bugdayını yaptım o sırada bebek karnımda 2 aylık idi ben artık alışmıştım bebeğe cinsiyet öğrendik kızımız olacaktı dünya bizim oldu dr 26 haftasinda 4d ultrason istedi orda başımıza dünya yıkıldı bebeği sonlandırma karrarı alındı suyu bitmiş ve bobrekleri kistlerle kaplanmıştı bnm bebeğimin mesanesi çalışmamaya başlamış ve suyu bitmişti derken çok dr gttik en son çabada heyet alma kararı aldı karnımda oldurduler bnm bebeğimi ve kucağıma cenazesini verdiler şimdi anlıyo musun neden bu kdr istediğimi bu bebeği insanın çocuklarının hepsi aynı ben onun acısını atamıyorum içimden 6 aylık olmuştu alındığında inş rabbim sağlıklı doğru zamanda. Evlatlar nasip etsin bize inan bu en doğrusu her kadının 4 gebeliğinden 1i böyle olabilirmiş benimde kızım gitti :KK43:

Ah be kuzum sen benim neler yaşadığımı bi bilsen bak ben 2012 de evlendim 2013 de oğlumu kucağıma aldım hiç beklemedim hemen hamile kaldım normal doğumla oğlumu doğurdum oglum 6 @ylıkken 1 kere adet gorerek adetim geçince hamile olduğumu öğrendim oğlumun daha dişi yoktu ağzında tam 7 aylik dis bugdayını yaptım o sırada bebek karnımda 2 aylık idi ben artık alışmıştım bebeğe cinsiyet öğrendik kızımız olacaktı dünya bizim oldu dr 26 haftasinda 4d ultrason istedi orda başımıza dünya yıkıldı bebeği sonlandırma karrarı alındı suyu bitmiş ve bobrekleri kistlerle kaplanmıştı bnm bebeğimin mesanesi çalışmamaya başlamış ve suyu bitmişti derken çok dr gttik en son çabada heyet alma kararı aldı karnımda oldurduler bnm bebeğimi ve kucağıma cenazesini verdiler şimdi anlıyo musun neden bu kdr istediğimi bu bebeği insanın çocuklarının hepsi aynı ben onun acısını atamıyorum içimden 6 aylık olmuştu alındığında inş rabbim sağlıklı doğru zamanda. Evlatlar nasip etsin bize inan bu en doğrusu her kadının 4 gebeliğinden 1i böyle olabilirmiş benimde kızım gitti :KK43:
ayy cok gecmis olsun cnmm bilmiordum ben cok uzuldum :KK43: Her seyin basi saglik insallah saglikli evlatlarimizi kucaklarizzz bir daha olmaz insallah. zor tabiki anliorm seni. cennette bekliyodur yavrun seni:KK43:

Kizlaaaarrr yaaaa cok kötüyüm sanirm hasta olcammm :mad:migrenim tuttu tutacak. Bir haftadir her gunum agri sizi mide bulantisi ile geciyo geceleri ozellikle cok tutuyo bide uyku hali cok iyice duzensizlestim yaa pazar gunu circir pazartesi kabiz sali bel bacak kasik karin agrisi carsamba gunduzu gaz sancisi gecesi mide bulantisi dallasa döndummm noluyo bana daha bata 3 gunum var . Kafayi yiycem esim diyoki agrimayan biyerin varmi elini attigi yere aciyo agriyo diyom :KK42: ilacta icemiyommm
canm sabirli ol biraz. batina var daha. bat gunu bi gelsin bakalim :KK66:

ayy cok gecmis olsun cnmm bilmiordum ben cok uzuldum :KK43: Her seyin basi saglik insallah saglikli evlatlarimizi kucaklarizzz bir daha olmaz insallah. zor tabiki anliorm seni. cennette bekliyodur yavrun seni:KK43:
Aslında burada iyi şeylere sdım atmak istiyoruz paylaşmadım bilerek sen elinde var bak diyince söyleme gereksinimi duydum herşey Allahtan cnm inş rabbim kmseye yaşatmaz sağlıklı bıcırıklar getiririz dunyaya

günaydın kızlar.. decavit kullanan var mı aranızda?
Günaydın cnm gebelikte kullanılıyor o gebelik öncesi bence doğrudan meyve sebze yemek daha mantıklı ben gebelikte bile kullanmamaya çalışıyordum doğal pekmez kan ilacı yerine doğal meyve sebze decativ yerine

Bu bebeler psikolojimizle oynuyor valla bende hep belirti arıyıp duruyorum kasığım ağrısa seviniyorum ağrımasa ay yok bebek falan diyorum bilmiyorum bata kadar halimiz ne olacak zaman geçmiyor valla dun gecede goguslerim sızlaeı bacaklarım ağrıdı erkenden düştüm yattım gunlerimiz gelsede belirsizlikten kurtulsak :)

Bicak saplanmasi veya bacaga dogru inen sızı seklinde oluyor canım. Daha ileriki haftalarda ani hareketlerde kucuk kramplar olabiliyor tam kasikta. Bu sekilde :) hamilemisin yoksaa
Canm bende bacağıma doğru inen bir sizi var gece rüyamda da yerleşme kanaması oluyormus onu gördüm :) hayırlısı artık ya

Günaydın cnm gebelikte kullanılıyor o gebelik öncesi bence doğrudan meyve sebze yemek daha mantıklı ben gebelikte bile kullanmamaya çalışıyordum doğal pekmez kan ilacı yerine doğal meyve sebze decativ yerine
Hmmm... ben iki kere kimyasal gebelik yaşadım.. geçende çok güvendiğim bi doktora gittimde o verdi..bide apikobal verdi ikisini kullanıyorumm... bende baktım herkes gebelikte kullanıyor.. ama dr um galiba kimyasal geçirdiğim için tüm önlemleri önceden alıyor.. çünkü vücudunu gebeliğe hazırlayalım dedi.. bende içiyorum ama kimseden duymadım bu ilacı sorayım dedim..

X