Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar merhaba 14 gün önce çatlatma iğnesi olmuştum yarın hcg baktır dedi doktor sadece sol kasığımda ağrı var yarınki testten umutsuzum bence olmadı bu ay şimdi diyeceksiniz ne alaka paylaşmak istedim içim içime sığmıyo.bide doktor bu ay olmazsa rahim filmi çekicez dedi

Kac ay üst üste denedin catlatma ignesini canm bu kadar ümitsiz olma bence

Kııızzlaarre ölcem şimdi belimin aqrısından daha demin qeldim eve ayakkabımı çıkarmak için eqildim kalkarken belime bi aqrı qirdi hareket bile edemiyorm napcam ya ilk deqil bu ani harekette tutuluyo qenelde ama böyle uzun zamandır olmuyodu napsam qeçer anaaammm ölecemmm

Bicak saplanmasi veya bacaga dogru inen sızı seklinde oluyor canım. Daha ileriki haftalarda ani hareketlerde kucuk kramplar olabiliyor tam kasikta. Bu sekilde :) hamilemisin yoksaa
Canm sen napıyn hamilelik haberini aldn sende terk ettin bizi :) naptınız cnm deqerin artıyomu muayeneye qittinmi hiç

Canm sen napıyn hamilelik haberini aldn sende terk ettin bizi :) naptınız cnm deqerin artıyomu muayeneye qittinmi hiç
Yok canim terkedermiyim belli birsey yok ondan girmiyorum pek.. tahlili tekrarlamadim adet 5-6 gun geçti yarin gidicem tekrar bakalim artmismi ne olmus merak ediyorum artik.. ama adet gelmediğine gore artiyor diyorum da bilmiyorum

hamilelikte kasik agrisi batmanseklimde oluomus yani adet gibi degilmis MissMervee
cnmmm ani hareketler de oluyor onlar dikkat et niye acele edion. bi de bel fitigi falan olmasin dikkat et kendineee.

Yok canim terkedermiyim belli birsey yok ondan girmiyorum pek.. tahlili tekrarlamadim adet 5-6 gun geçti yarin gidicem tekrar bakalim artmismi ne olmus merak ediyorum artik.. ama adet gelmediğine gore artiyor diyorum da bilmiyorum
Tabi cnmm artmıştır iyi sabretmişsin valla ben olsam ertsi qün qider bi daha baktırırm iyi cnm Rabbim saqlıklıca kucaqınada almayı nasip eder inşallah bizlerede dua et sürekli aralıkta eşimin doqum qünü hediyemi bebeqimle vermek istiyorm Allah nasip ederse hamilelerin duası kabul olur dua et bize :)

insallahh artiodur cnm hber edrsin bize

hamilelikte kasik agrisi batmanseklimde oluomus yaninadet gibi degild

cnmmm ani hareketler de oluyor onlar dikkat et niye acele edion. bi de bel fitigi falan olmasin dikkat et kendineee.
Ben şüpeleniym valla cnm bel fıtıqı var sanki sürekli aqrıyo çünkü çok anide kalkmadm ama tutuldu valla sabaha qeçer inşallah ya çok fenaa

Ben şüpeleniym valla cnm bel fıtıqı var sanki sürekli aqrıyo çünkü çok anide kalkmadm ama tutuldu valla sabaha qeçer inşallah ya çok fenaa
masaj yaptir kremle bi de belini sicak tut. fazla hareket etme. gecer sabaha insallah

Canlar hayirli geceler bişey sorcam bu rahim filmini cektirmeden önce eşininde sperm testi vermesi gerekiyo mu sagdn soldan sürekli farkli bişey duyuyorum kafam çok saglammiş gibi iice karman çorman oluyo ☺

Canlar hayirli geceler bişey sorcam bu rahim filmini cektirmeden önce eşininde sperm testi vermesi gerekiyo mu sagdn soldan sürekli farkli bişey duyuyorum kafam çok saglammiş gibi iice karman çorman oluyo ☺
cnm esinin zaten belli degil mi spermiyografisi yaa kafani cok takma bunlari. verilecekse versin zaten ne olck. rahim filmini cektirmek gerekiosa cektir tabiki cektirebilirsen

Öncelikle bir yıl geçti mi canim deneyeli. Son çare rahim filmi çünkü doğal kürtleri denediniz mi. Eşine bakıldı mi sorun kesin sende mi yani dediğin gibi belki esinin sperm seviyesi veya hızıyla ilgili de olabilir. Çünkü rahim filmi ve eşinin sperm testi eş zamanlı yapılıyor yani sorun varsa hangi tarafta diye. Bence de sen rahim filmi çekilmeden önce bi esin görünsün derim

cnm esinin zaten belli degil mi spermiyografisi yaa kafani cok takma bunlari. verilecekse versin zaten ne olck. rahim filmini cektirmek gerekiosa cektir tabiki cektirebilirsen
Ya biz bi gitmistik dr a ama gitmeden önce gece ilişki olmuştu ona test yapcaklarini bilmiyorduk neyse verdi e düşük cikti haliyle proxed diye bi ilac verdi duzenli kullan tekrar gel dedi buda bi daha gitmedi ve ben hastaneye hep yanliz gidiyorum gelmiyo benimle simdide yanliz gitmek istemiyorum zor oluyormus diyom ama sanki duvara diyom umrunda değil

Bende böyle diyom belki filmi cektirmeme hiç gerek kalmicak diyorum ama yok ben gitmem diyo ve preseed i almya yanasmiyodu basta simdide söz konusu onunda benle gelip test vermesi olunca direk o jeli alip deneyelim diyo sinir ediyo beni yaa sahipsiz gibi tek gidip geliyom millet değil koca sülalesiyle geliyo ben sap gibi yanliz

ee tabi ole dusuk cikar canm. 3 gun iliski olmayacak. keske deseydiniz doktora. gitmesi lazim armut pis agzima dusle ollaz yani oda fadakarlik gosterecekk baska yolu yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…