Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Proxed ne cnm onu nsl kullanıyolr

bu arada eşim bi doktordan randevu aldı sadece muane 300 c tesi günü ona gidicez eşim o doktora çok güveniyor bir tanıdıgı söylemiş her halukarda gidio 3 kurus falza olsun sağlam olsun demıs c tesi randevumm var cok heycanlıyım doktor baya iyi

Proxed ne cnm onu nsl kullanıyolr
o toc cnm böle pakat halinde eşin günde 2 tane alıyor sabah ve aksam 1 bardak meyve suyuna karısıtırıp içiyor içi vitamin doluymus 130 tl ama c tesiyi beklicem o doktorada gidip ondan sonra alıcam cnm inşallahh kasım aralık hepimizşe yarar

Korkma kuzum en azindan cok fazla degil degerin ve önlem alıp ilac kullaniyorsun takma kafana gelecek bu bebisler

İnşallahh canımm

Benimde yüksekdi canim kizken 60 cikmisti benimde timör olabilirsin dediler hastaneye yatirdilar birsürü sey yasadim bişeyde cikmadi dr un salakligi direk hayata küstürdü beni. Kuzenim özel bi hastanede uzman dr istnblda ta oraya götürdüler herkes korkmustu çünkü ama şükür bişey olmadi iki haftada bütün degerlerim normale döndü. Geçen ayda hafif yükselmişti ilaç kullandim dediğin gibi haftada iki kez 5tane kullandim ama ben normale döndü hemen

Inşallah canım kısmet ilk ayimiz bakalim olmazsa kismet aralik ayina artik
Ben zaten aralıqa kaldm cnm :)
Senin çocuqun var mıydı cnm qeçmiş olsn her dr a qüvenmiceksin işte

kizlarrrr cok fena deprem oluyoo burdaa cok korkuormmm bina besik gibi sallanio esimde evde yok sabahta oldu aynisi hic alisik degilim kayseride hic olmazdi boylem denizlideyimm cok fenaaaa cok

nasill yaaa ne yaprin da hareketliligi yukseltin kizzz esine veridig ilac ne ise yario anlatirmisin benim esiminde hareketligi dusuk birazzz

kizlarrrr cok fena deprem oluyoo burdaa cok korkuormmm bina besik gibi sallanio esimde evde yok sabahta oldu aynisi hic alisik degilim kayseride hic olmazdi boylem denizlideyimm cok fenaaaa cok
Geçmiş olsn bebeqm Rabbim korusun korkma yokmu yakınında qidebilceqn biri tek kalmazsn en azından

Bilmiom cnm belki alakasiz biseydir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…