Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kizlar az once ovu. Testi yaptim yine cift cizgi cikti bakin. Dun de boyleydi. Ne anlama geliyo ya offf

Eklentiler

• 20151116_195029.jpg
    20151116_195029.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 39
Iyiyim kuzum sen nasılsın asıl ? Bugün aklımdan geçiyordun, nezaman dır göremiyorum seni diye?

Merviskooo nerelerdesin 1 haftadir yoksun haaa. Napalim cnm iyiyiz sen nasilsin ne var ne cok

Bizim kız geldi, ama aynı hızla geri gitti heralde :KK55: :KK70:

Ayy nereye gitti geldi benim haberim yok kacirdim mi acaba
Güzellerim internet paketim yok son demler o yüzden giremedim. Hemen hızlıca özet geçeyim iyiyim çok şükür bat 28 biliyorsunuz az kaldı 11 gün :) sizce belli olur mu ya bugün ben söylemesi ayıp waffle yedim ay onunla doymadım bi de çiğköfte yedim ilk defa böyle oldu ya şaşırdım

Güzellerim internet paketim yok son demler o yüzden giremedim. Hemen hızlıca özet geçeyim iyiyim çok şükür bat 28 biliyorsunuz az kaldı 11 gün :) sizce belli olur mu ya bugün ben söylemesi ayıp waffle yedim ay onunla doymadım bi de çiğköfte yedim ilk defa böyle oldu ya şaşırdım
:KK70::KK70::KK70: Afiyet olsun canım benim. Ahh bir çiğ koftede ben yesem canım çekti

Af
AfiYet olsun cnm :) bence senin bat daha once cnm 26 falan diye tahmin ediyorum

Aa 3. Gunmu himm ben 2 saniyordum ama resimde gayet güzel çıkmış direk yumurtlama zamani geldi der gibi. Canım bilemedimki durmak yok ozaman bu gece yada sabaha degerlendir yine sen
Offf bilmiyorum cnm ben dun cift cizgi cikinca heycanlandim iste keske dun yapmayip bugune biraksaydik .. kismet tabi ama 2 gun ustuste cift cizgi cikacagini da tahmin edemedim...

Aa 3. Gunmu himm ben 2 saniyordum ama resimde gayet güzel çıkmış direk yumurtlama zamani geldi der gibi. Canım bilemedimki durmak yok ozaman bu gece yada sabaha degerlendir yine sen
gece 12 de tekrar test yapcm çok merak ettim silikleşicek mi nolcak. ne stresli şeylermiş kızlar ya . hiç takip etmesek kafamıza göre ilişkiye girsek kafa rahat yaşarız yaaa

bu ay olur cnm inşallah.. ben de geçen ay takip etmiştim ama olmamıştı.. 3 denemem bu ay.. hayırlısı
valla canımcım bu ay ovulasyon denemicem zaten bugün 11.gün ve ben 4 gün daha eşimle birlikte olamam.hgs den sonra bir hafta ilişki yok dedi dr.ondan sonra artık ne tutarsa misali :KK70: ama bir daha ki aya gün aşırı ilişki deniyeceğiz.ovulasyon takibine güvenme.dr.umda iki regl arası gün aşırı ilişki diyor.yumurtlamam geçti die bırakmak yok.bu arada bi arkadaşım adet gününe yakın hamile kalmış.

Eve
valla canımcım bu ay ovulasyon denemicem zaten bugün 11.gün ve ben 4 gün daha eşimle birlikte olamam.hgs den sonra bir hafta ilişki yok dedi dr.ondan sonra artık ne tutarsa misali :KK70: ama bir daha ki aya gün aşırı ilişki deniyeceğiz.ovulasyon takibine güvenme.dr.umda iki regl arası gün aşırı ilişki diyor.yumurtlamam geçti die bırakmak yok.bu arada bi arkadaşım adet gününe yakın hamile kalmış.
evet cnm insandan insana degisiyor. Ben de reglden sonra da once de yapmaya , ama ovulasyonn civarinda yapmaya da ozen gosteriyorum. Kendi istatistigimi de tutuyorm boylelikle :)) allah hepimize nasip etsin cok cok cok istiyorum ben ve bu ay icimde bi his var ya topicden 2 3 kisi haber alicaz gibi gelio allahim yardim et duy sesimizi yarabbim....

X