Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Senin testler yanlis degil demekki tatlim adetin de sokulmuyor ve agrin varsa kimyasal gebelik buyuk ihtimalle yasakis biri olarak bunu söyleyebilirim canim. Zaten.doktora gittiginde durumlari anlattiginda kan ister senden canim. Git bakalım ne diyecek.
zaten normaldede az adet olan biriyim cnm ben. 3 gun anca oluyo benim adetler. ama sancim var adet gelio ama cok degil. erken oldum hayatimda ilk kez yaaa bu nasil istir arkadasssss kafayi yicem. doktordan da korkuorm zaten of :KK43:

Birde kızlar yumurtlamanın sabahında ki ilişki çok verimli oluyormuş spermler dinlenmiş ve çok hareketli oluyorlarmış :)ilk bebek denememde sabah ilişkisi ile hamile kalmıştım oğlumla ve tek seferde :)denemeye değer bu ayımız es geçerse obur ay sabahları değerlendirmeye almak gerek
Sabah bende hiç denemedim. Nasıl olcak cnm benm yumurtlama qünü hesaplamama qöre 25 i sabahında ilişki mi olcak akşamı beklemicez yani?

Sabah bende hiç denemedim. Nasıl olcak cnm benm yumurtlama qünü hesaplamama qöre 25 i sabahında ilişki mi olcak akşamı beklemicez yani?
kiz ben sabahlari sinirli olurum hic cekemem 11 e kadar uyurum sabahin korunde onu mu yapcm bi deee:KK70: neysem ben yatiorm bana dua edin eger bidaha yazmassam buraya bilinnki muayene olurken kalb krizi gecirdim hakkinizi helal edin opuyorum sizi asla unutmucm :cry::KK19::KK47:

edacimst: 43575502 .!.:
ilk defa bu ay yumurtlami anlamadim.hergun iliskiye girdik esimle.normalde yogun akintim olurdu yumurtlama gunlerimde bu ay hic olmadi yogun.:KK43:
Akıntı rengin nasil oluyordu canım benim sari geliyor bildiğin güneş sarisi

kiz ben sabahlari sinirli olurum hic cekemem 11 e kadar uyurum sabahin korunde onu mu yapcm bi deee:KK70: neysem ben yatiorm bana dua edin eger bidaha yazmassam buraya bilinnki muayene olurken kalb krizi gecirdim hakkinizi helal edin opuyorum sizi asla unutmucm :cry::KK19::KK47:
Yarın güzel haberlerle gellllll bizeeeee :KK15::KK15::KK15:

Ne diyon kız deli haber et bize

Screenshot_2015-11-17-00-27-29.png
hadiiii zıbaralım qariii :KK70: :KK8:

normalde benım adetim 7 gün falan sürüyor bu sefer 3.5 gün falan sürdü sonrasındada kahvemsi koyu akntım oldu 2 gun ara ara bakalım bugun baska bır doktora hastaneye gideceğim eşimde üroloğa gidecek haberleri size veririm kızlar :)

kizlarrrrrr gunaydin korkulck hic bisiy yokmus ya hem spekulum hem de normal ucunda kamera olan seyle bakti doktor okadar iyiydiki besleme cekerek bakio elimi tutabilirsin dediii olduuu baktirdimmmm herseyim cok iyiymis ayrica sol yumurtaligimda pko var demistim yaaa pko falan yok dedii nasil oldu anlamadim sogan suyu yapmistim ondan heraldeee gecmisss cok mutluyum simdi hormon sonuclarimi bekliyorum. bu arada rahmim de geriye donukmus. :KK66:)

Cnm ağrın çok olduğu gün gecesini değerlendir çünkü yumoş çatlamaya başlıyor sabahını kaçırma çatlamış olur çünkü o sureci kaçırma inş bu seferde başarılı olur:)

kizlarrrrrr gunaydin korkulck hic bisiy yokmus ya hem spekulum hem de normal ucunda kamera olan seyle bakti doktor okadar iyiydiki besleme cekerek bakio elimi tutabilirsin dediii olduuu baktirdimmmm herseyim cok iyiymis ayrica sol yumurtaligimda pko var demistim yaaa pko falan yok dedii nasil oldu anlamadim sogan suyu yapmistim ondan heraldeee gecmisss cok mutluyum simdi hormon sonuclarimi bekliyorum. bu arada rahmim de geriye donukmus. :KK66:)
Hadi gözün aydın cnm insan sağlıklı olduğunu öğrenince çok seviniyor daha büyük mutluluklar yaşarsın inş obur ay iyi çalış :KK66:

gözünaydn canımm.. bi sıkıntı yokmşş.. göğsünü gere gere anlat kocana:KK48:

günaydın kızlar.. doktora gidenler gidecek olanlar Minesuu Minesuu Annesiym Annesiym merve_mm merve_mm haberlerinizi bekliyoruz :)
Canım ben yanmda qitcek birini bulamadıqım için qene qitmedm mAlesef bi dahaki ay qidim diyorm bakalm
Biz sana ne dedikkk qördünmü bakk iyi cnm çok sevindm bişe çıkmAdıqına niye erken olmuşsun yumurtAnn çatladıqı qünüde öqren bebeqm
Cnm ağrın çok olduğu gün gecesini değerlendir çünkü yumoş çatlamaya başlıyor sabahını kaçırma çatlamış olur çünkü o sureci kaçırma inş bu seferde başarılı olur:)
İnşAllahhh canm bu ay adet olmam qereken bi qün Sonra eşimin doqum qünü İnşallah olmamda eşime hediyemm Ben Hamileyyiiiimmmm olurrr çok istiyorm Valla Rabbim nasip eder inşallahhh :-)

prolaktin hormonum 29.7 cikti canlar icime doguyodu zaten. normalda 26 olmasi gerekiyormus yuksek degil dedi doktor ilac yazdi belki ondan kaynaklaniyor olabilir dedi. onun disinda hic sorunum cikmadi sukur ,:KK66: Annesiym Annesiym kiz ben yalniz geldim hastaneye esim ise gitti beni birakti buraya. zaten kosa kosa gittim sorunum yokmus dedim cok sukur :KK66:

X