Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kiz senin 3 ay olmusya sen cocuk dusunuon biz o aylarda iliskiye girmeye calisiyoduk Allahim kabusss gibiiii
vajinusmusmuydun cnm bende ilk ay öleydim ama bnmki başlangıçmış çabuk kurtulmuştım eşimin sayesinde

kiz senin 3 ay olmusya sen cocuk dusunuon biz o aylarda iliskiye girmeye calisiyoduk Allahim kabusss gibiiii
Sen ne kadardır evliydn cnm? Kız niye o kadar kaçtın korkmasan kendini kasmasan böyle olmazdı ztn bi kere kaçarsan devamı qeliyo ve erkektede heves kalmıyo ilk qünkü qibi o yüzdn kaçmican ben ilk qeldiqim qün adetmn son qünüydü sabahına yıkandm oldu hemen akşamı bile beklemedim

vajinusmus degildim de yerini bulamadim.bide benim zar baya kalinmis masallah. aglayip duruyordum. balayimiz rezil oldu odadan cikmadik cok kotuydu ;( zaten benim duzene gireli 3 ay falan oluyo zor zamanlardi halada zorlaniorm bazen. o korku kaldi ben de. esim anlayisliydi ama sabri kalmamisti artik kavga ediyorduk hep hic olmayacak sanarken bi anda oluverdi cok sukur

iyi cesaret varmis anam sen dee ben doktora da gidemiorm korkuyorm yaa puffff annem olsa yanimda keskeee memlekete gidince gitcm doktra anacigimi da alip

hımm zormuş evet allah bşdaha yaşatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…